Promocja w UIA! Kijów, Ałmaty, Astana, Tbilisi, Baku, Erywań, Teheran, Amman, Dubaj, Pekin i Nowy Jork z Warszawy od 358 PLN!
Obniżka cen za wygodne loty do Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych. Dostępność biletów w najtańszych taryfach jest duża, a w podróże wybierzecie się od października aż do marca!
SZCZEGÓŁY OFERTY NA STRONIE UIA >>
Zakupu biletów dokonać możecie od dziś do 28 lipca.
Wybrane kierunki w najlepszych cenach:
- WARSZAWA – KIJÓW – WARSZAWA za 359 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – ODESSA – WARSZAWA za 359 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – LWÓW – WARSZAWA za 359 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – LARNAKA – WARSZAWA za 459 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – STAMBUŁ – WARSZAWA za 599 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – ANKARA – WARSZAWA za 599 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – TBILISI – WARSZAWA za 629 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – ERYWAŃ – WARSZAWA za 699 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – AŁMATY – WARSZAWA za 959 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – ASTANA – WARSZAWA za 959 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – BAKU – WARSZAWA za 999 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – TEHERAN – WARSZAWA za 1199 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – AMMAN – WARSZAWA za 1199 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – DUBAJ – WARSZAWA za 1199 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – PEKIN – WARSZAWA za 1499 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
- WARSZAWA – NOWY JORK – WARSZAWA za 1499 PLN (sprawdź na www.flyuia.com >>)
W podróże do Nowego Jorku oraz do Pekinu wybierzecie się z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku bagażowego) i podręcznym. Na pozostałych trasach w najniższej taryfie zabrać ze sobą możecie ten podręczny a rejestrowany jest dodatkowo płatny (od 100 PLN w jedną stronę).
Za publikację tej treści otrzymaliśmy wynagrodzenie od partnera, który zlecił jej przygotowanie. Dzięki takim współpracom możemy bezpłatnie publikować na Fly4free.pl autorskie artykuły o podróżach, tanich lotach, promocjach i najlepszych okazjach turystycznych.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Szczerze mówiąc to nie widzę w tym żadnej promocji. Stambuł za 600 czy Larnaka za prawie 500 i to bez bagażu? Nowy Jork za 1500, za tyle to inne linie tez sprzedają.
Za takie nagłówki jak ten: "Kijów, Ałmaty, Astana, Tbilisi, Baku, Erywań, Teheran, Amman, Dubaj, Pekin i Nowy Jork z Warszawy od 358 PLN" gdzie za <400zł z podanej listy jest tylko Kijów, to powinni redaktorom premie odbierać.
Niestety tym tytułem kojarzycie mi się z innym portalem o tanich lotach, który przy każdej wrzucie na fb robi taki tytuł, a potem okazuje się, ze w tej cenie albo jest jeden kierunek, albo podróż na zasadzie Warszawa-Gdańsk za 42 zł na...20 dni :) takich kwiatków tam wiele. Nie idźcie tą drogą :)
"Tekst sponsorowany" przecież to reklama UIA a nie dobry deal :)
Faktycznie nie zwróciłem uwagi na początek. To zmienia postać rzeczy :)
To zostało zmienione. Wcześniej było nazwisko jednego z redaktorów.
Żartujecie prawda? Erywan, Almaty, Ankara , Odessa w takich cenach to nie jest promocja? Hmmm... To chyba nie znacie regularnych cen na te kierunki. NYC za 1500 tez lata w innych liniach ale tylko jak jest promo. Kurczę tytuł moze troche niefortunny, ale regularne taryfy na wymienione połączenia są sporo drozsze, wiec TO jest promocja.
Nie, nie zartujemy. I nie to nie jest promocja tylko praktycznie regularne ceny w UIA, które pojawiaja sie bardzo często w ciągu roku. Prześledź oferty tego przewoźnika i zobaczysz jak bardzo sie mylisz.
Kochany- ja od 7 lat pracuje "w branzy", więc mnie pouczać nie musisz. Niektóre kierunki się opłacają w tej promocji, inne mniej, co nie zmienia faktu, że jest to taryfa promocyjna - niższa od regularnej. I pojawia się co jakiś czas - tak jak loty QR do BKK, a wtedy wszyscy świrują: ) Rozumiesz to ?
To skoro pracujesz w branzy to powinieneś zauwazyc ze taryfa promocyjna w QR i loty do BKK wywolywaly emocje moze 4 lata temu, teraz przechodza praktycznie bez echa, bo linia taka jak UIA ma takie ceny praktycznie na codzień.
Bardzo sie mylisz - za kazdym razem kiery QR wypuszcza BKK w promo to sprzedaz jest ogromna, a na PS nawet za 1600 zl nikt sie nie rzuca. l swoją opinię popieram wiedzą- ponieważ wiem doskonale co sie sprzedaje, mam takie dane, wiec szkoda mi czasu na tę dyskusję, widzę, że nie masz wiedzy w temacie.
Nie polecam. Zakupione loty Warszawa-Kijów-Teheran-Kijów-Warszawa na luty 2018, wczoraj info, że loty na trasie Kijów-Teheran i z powrotem odwołane. Jednak w systemie rezerwacyjnym dalej dostepne.



