Onnibus.com: bilety na wakacje od 4 PLN (+opłata transakcyjna) po Finlandii
Onnibus.com otworzył kalendarz podróży na wakacje - informuje Fly4free.com! Nowe przejazdy możecie rezerwować od 1 czerwca do 31 sierpnia. Najtańsze bilety na podroż w jedną stronę dostępne za jedyne 1 euro + 1 euro opłaty rezerwacyjnej.
Sieć połączeń obejmuje główne miasta (m.in. Espoo, Forssa, Turku, Oulu, Tampere, Pori itp.), a główny hub jest w Helsinkach. Bilety można kupować na OnniBus.com >>

Przykładowe trasy:
- Helsinki – Tampere – Hervanta
- Helsinki – Tampere – Pirkkala
- Tampere – Pori
- Helsinki – Pori
- Helsinki – Forssa
- Helsinki – Turku – Raisio
- Turku – Helsinki – Kuopio
- Helsinki – Jyväskylä
- Tampere – Turku
- Tampere – Jyväskylä
- Oulu – Jyväskylä
- Turku – Jyväskylä
PolskiBus.com wjeżdża do Finlandii. Tanie przejazdy od 1 euro! >>
Przykładowe rezerwacje:


Konrad Trela Autor artykułu
Dziennikarz Fly4free.pl od 2011 roku, specjalizujący się w tanich podróżach lotniczych i autokarowych po Europie. Ma wieloletnie doświadczenie radiowe i szeroką wiedzę o branży turystycznej, którą wykorzystuje, by doradzać czytelnikom i wyszukiwać najlepsze okazje. Odpowiada także za akcje specjalne, konkursy i kontakt z odbiorcami portalu. Szczególnie ceni podróże na Litwę, do Skandynawii i na Bałkany, a w wolnym czasie buszuje za promocjami i wędruje po górach.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Lądując w Turku o 17:50 chyba powinienem się wyrobić na autobus o 20 do Helsinek? Z tego co pamiętam bus do centrum z lotniska jedzie około 45 minut?
Na luzie, pieszo da radę dojść na czas. ;)