Fly4free.pl

Okazja: tanie loty do Porto z Katowic za 190 PLN

190 PLN
Porto most
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Petr Pohudka / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pojawiła się okazja na to, aby zarezerwować kombinowane loty do jednego z pięknych portugalskich miast. Bilety na tym kierunku poniżej 200 PLN w obie strony, to w ostatnim czasie prawdziwa rzadkość.

W podróż do Portugalii udacie się w lutym. Wylot jest zaplanowany na niedzielę 16 lutego, a powrót do Polski nastąpi po 7 dniach.

Po drodze czeka was przesiadka w Dortmundzie. Zwróćcie uwagę, iż polecicie na pokładzie samolotów dwóch niskokosztowych przewoźników. Zarówno Wizz Air jak i Ryanair w najniższej cenie pozwalają zabrać tylko mały bagaż podręczny.

W Porto koniecznie zatrzymajcie się hotelu Acta The Avenue. Dotychczasowi goście zachwyceni są pobytem w tym miejscu!

Termin podróży: luty 2020 r.
Linia lotnicza: Wizz Air i Ryanair
Bagaż: podręczny

Podróż209 PLN/noc

W Porto proponuję wam zatrzymać się w hotelu Acta The Avenue.

hotel porto

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Porto zimą..

Porto słynie z wina, pięknej starówki, mostów i tętniącej życiem rzeki Duoro. Jest to stosunkowo małe miasto, do wszystkich głównych atrakcji turystycznych można dojść na piechotę. Warto zobaczyć księgarnię Livraria Lello, most Ponte de Dom Luis I, dzielnicę Ribeira, wieże Torre dos Clerigos oraz targowisko Mercado do Bolhao, a wieczorem siąść nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

kościół porto
Foto: Saiko3p/Shutterstock.com
Richie Chan/Shutterstock
Foto: Richie Chan/Shutterstock.com
Przydatne informacje
  • Bagaże w Ryanair i Wizz Air różnią się wymiarami!

  • W linii lotniczej Ryanair w cenę biletu wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm.

  • Lecąc Wizz Air możecie zabrać ze sobą jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Członkostwo w WIZZ Discount Club (WDC) umożliwia korzystanie z atrakcyjnych zniżek na loty Wizz Air i inne usług. Koszt WDC? Od 39,99 EUR (ok. 170 PLN).

  • W ciągu lutego możecie liczyć na kilkanaście stopni na plusie.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »