Fly4free.pl

Odkryjcie Świętokrzyskie! Zbiór noclegów w całym województwie od 171 PLN/noc

Foto: marcin jucha / Shutterstock
od
171 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.10.2021 - 29.11.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na weekend do woj. świętokrzyskiego. Ruszcie śladami bohaterów serialu „Ojciec Mateusz” lub podziemną trasą turystyczną w Opatowie. Wejdźcie także na Łysą Górę, udajcie się pod ruiny zamku w Chęcinach oraz pod bardzo dobrze zachowane ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Przygoda czeka!

Na zwiedzanie tego ciekawego regionu naszego kraju proponuję wam wybrać się w okresie pomiędzy 16 października a 29 listopada. Jak sami widzicie, dostępnych jest wiele terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy – na przykład piątek-sobota. Za pobyt dla dwóch osób w bardzo dobrych oraz znakomitych hotelach i pensjonatach zapłacicie już od 171 PLN/2 osoby/noc.

Hotelod 171 PLN/2 osoby/noc

Na początek zachęcam was do wizyty w Chęcinach, gdzie zatrzymacie się w bardzo dobrym hotelu Cynamon. Znajduje się on w odległości 400 metrów od skansenu Muzeum Wsi Kieleckiej. Natomiast Zamek Królewski oddalony jest od obiektu o niespełna 6 km. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pensjonat Jodłowy znajduje się w miejscowości Szklana Huta. W jego bliskim sąsiedztwie mieści się Osada Średniowieczna pod Świętym Krzyżem oraz Droga Przewodników Świętokrzyskich, która prowadzi na szczyt Łysej Góry. W cenę noclegu wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zaglądamy w okolice Sandomierza, a dokładniej do miejscowości Dwikozy, gdzie mieści się znakomity 3* Dwór Dwikozy. W jego okolicy panują idealne warunki do turystyki pieszej, a w cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W takiej samej cenie zatrzymacie się w fantastycznym 3* hotelu Miodowy Młyn, który znajduje się w Opatowie. Miasto to słynie ze swoich podziemnych tras turystycznych, a sam obiekt mieście się w odległości 100 metrów od jego centrum. Będziecie mieli stąd także blisko pod znakomicie zachowane ruiny zamku Krzyżtopór.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Czas na stolicę województwa, czyli Kielce, gdzie wybrałem dla was pobyt w 4* hotelu Willa Hueta. Mieści się on w odrestaurowanym zabytkowym pałacu w samym sercu miasta. Z obiektu łatwo i szybko dojdziecie do wszystkich ważnych i popularnych miejsc Kielc.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W końcu Sandomierz! Wybierając się do miasta, które jest planem zdjęciowym serialu „Ojciec Mateusz”, proponuję wam noclegi w 3* hotelu Sarmata Zespół Dworski, który znajduje się tuż obok bramy Opatowskiej prowadzącej na sandomierską starówkę. Na miejscu czeka na was bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi oraz codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na sam koniec zapraszam do Buska-Zdroju, gdzie zatrzymacie się w 4* hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness. Może poszczycić się on niebalnym wyglądądem oraz nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do krytego basenu, saun, centrum fitness oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Górach Świętokrzyskich

Województwo świętokrzyskie jest na tyle zróżnicowane, że obojętnie w którą jego część się wybierzecie, w trakcie krótkiej wycieczki nie powinniście narzekać na nudę. Stawiając na Kielce, pamiętajcie, aby wybrać się na spacer po rezerwacie przyrody Kadzielnia, gdzie mieście się słynny amfiteatr. Zajrzyjcie także do Jaskini Raj, której trasa turystyczna wynosi 180 metrów. Wybierzcie się do sąsiednich Chęcin – to tylko 13 km na południe od centrum miasta. Właśnie tam znajdują się dobrze zachowane ruiny Zamku Królewskiego. Natomiast jeżeli macie ochotę na górskie spacery, to skierujcie się w stronę Świętokrzyskiego Parku Narodowego i wejdźcie na Łysicę.

Foto: Curioso.Photography / Shutterstock
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »