Fly4free.pl

Lato w Bieszczadach: wrześniowe noclegi w znakomitym 4* hotelu Arłamów ze śniadaniami za 377 PLN/noc

377 PLN/noc
Foto: booking.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Skorzystajcie z okazji i pod koniec lata wybierzcie się malownicze Bieszczady, gdzie zatrzymacie się w słynnym 4* hotelu Arłamów. Eksploracja parku narodowego, relaks w hotelowym zaciszu oraz znakomite warunki – czego chcieć więcej? 😉

Na wycieczkę w Bieszczady proponuję wam wybrać się we wrześniu, wtedy to za pobyt dla dwóch osób w znakomitym 4* hotelu Arłamów zapłacicie 377 PLN/noc. Dostępnych jest wiele terminów, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Hotelu Arłamów może poszczycić się znakomitą lokalizacją – znajduje się na szczycie wzgórza, z którego rozpościera się malowniczy widok na okolicę. Na miejscu na gości czekają nowocześnie urządzone pokoje z łazienką oraz bogate zaplecze relaksacyjne.

W cenie pobytu będziecie mieli zapewniony: śniadanie, darmowy parking, dostęp do sieci WiFi, krytego basenu, sali fitness oraz strefy SPA – natomiast wszystkie zabiegi i masaże są dodatkowo płatne.

Hotel377 PLN/2 osoby/noc

Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie nocleg ze śniadaniem w znakomitym 4* hotelu Arłamów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Lato w Bieszczadach

Interesujecie się astronomią? Odwiedźcie Park Gwiezdnego Nieba – to obszar objęty ochroną przed zanieczyszczeniem sztucznym światłem wyjątkowego środowiska naturalnego, jakim jest nocna ciemność. W tym niezwykłym miejscu będziecie mogli gołym okiem obserwować gwiazdy tak, jak widział je Kopernik czy Galileusz.

Zachwycacie się zdjęciami zrobionymi w Bieszczadach? Musicie wybrać się na którąś z połonin (polecam Wetlińską) – to najbardziej charakterystyczny element bieszczadzkiego pejzażu. Są to długie pasma łąk położonych wysoko na górskich grzbietach, ponad górną granicą lasu.

A może macie ochotę zdobyć Tarnicę (1346 m n.p.m.), czyli najwyższy szczyt Bieszczad? Prowadzą tu dwa szlaki: czerwony (końcowy odcinek Głównego Szlaku Beskidzkiego) i niebieski. Wędrówkę pierwszym z nich można rozpocząć w Ustrzykach Górnych. Na szczycie znajduje się stalowy krzyż, który upamiętnia wizytę Karola Wojtyły z 1953 r.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
  • Doba hotelowa trwa od 16:00 do 11:00.

  • Bezpłatny parking prywatny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).

  • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

  • Wstęp na wszystkie baseny jest bezpłatny.

  • Planujecie pograć w: tenisa, squasha lub golfa? W takim razie musicie liczyć się dodatkową opłatą.

  • Zobaczcie 10 największych atrakcji w Ustrzykach Dolnych‎.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »