Fly4free.pl

Mikołajki na Sycylii za 517 PLN! Bezpośrednie loty z Katowic i 7 noclegów w Katanii

517 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Vitalii Kyktov / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zróbcie niespodziankę swojej drugiej połówce i zabierzcie ją w podróż na największą wyspę basenu Morza Śródzimnego. Zdobądźcie szczyt wulkanu Etna, wybierzcie się na zwiedzanie Syrakuz, Taorminy czy Ragusy oraz złapcie odrobinę jesiennej opalenizny na plaży Le Piramidi.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Na Sycylię udacie się w terminie obejmującym Mikołajki (1-8 grudnia). Do Katanii podróżować będziecie z katowickiego lotniska w Pyrzowicach. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

W Katanii zakwaterowani będziecie w pensjonacie Casa Sofia, który znajduje się w spokojnej części miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 20 PLN.

Termin podróży: 1 – 8 grudnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony oraz 7 noclegów na wyspie zapłacicie tylko 517 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel934 PLN/2 osoby/7 nocy

W Katanii proponuję wam noclegi w pensjonacie Casa Sofia, który od ścisłego centrum miasta oddalony jest o niespełna 2 km. Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację oraz telewizor LCD. W każdym z nich jest łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop na Sycylii?

Co robić w Katanii? Najlepiej skupić się na głównych atrakcjach, które znajdują się w sąsiedztwie miasta oraz delektować się z pobytu na włoskiej wyspie. Po pierwsze postarajcie się zdobyć wulkan Etna – na jego szczyt wjedziecie kolejką lub specjalnie przygotowanymi jeepami. Sporo praktycznych wskazówek oraz porad dotyczących zwiedzania Etny, znajdziecie w tym wątku na forum.

Nie możecie pominąć także wizyty w Taorminie oraz Syrakuzach. Do obu tych miast dojedziecie z Katanii szybko i wygodnie pociągiem kolei włoskich. Za przejazd w jedną stronę zapłacicie odpowiednio 5,8 EUR (ok. 27 PLN) oraz 7,6 EUR (ok. 35 PLN), a bilety możecie kupić online lub na dworcu w kasie.

Foto: mauricallari / yayimages.com
Foto: Romas_ph / yayimages.com
Foto: kippis / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.

  • Z lotniska w Katanii do centrum miasta dojedziecie bez problemu autobusem. Koszt biletu to 4 EUR (ok. 17 PLN).

  • Chcecie dowiedzieć się więcej o atrakcjach na Sycylii? Sprawdźcie koniecznie nasze forum, znajdziecie tam wiele przydatnych informacji.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »