Egzotyka we wrześniu. Mauritius z Warszawy za 3794 PLN. W cenie loty i noclegi w 3* willi przy plaży

3794 PLN Mauritius z Warszawy

Ech, rajskie wakacje – któż nie chciałby wybrać się w egzotyczny zakątek globu? Mam coś dla was! Mauritius czeka – odkryjcie bajkowe widoki na pięknych plażach, wykąpcie się w krystalicznie czystej wodzie i nacieszcie oczy cudowną rafą koralową. Zapowiada się prawdziwy relaks na wyciągnięcie ręki!

Na niezapomniane wakacje udacie się pod koniec lata z warszawskiego lotniska im. Chopina. Na Mauritius podróżować będziecie w terminie 18(19) – 26(27) września na pokładzie samolotu linii Air France, z bezpiecznymi i gwarantowanymi przesiadkami w Paryżu. W razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy przewoźnika otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na wyspie zatrzymacie w miejscowości Port Louis, gdzie zakwaterowani będziecie tuż przy plaży w 3* obiekcie Villa Anakao. Z międzynarodowego lotniska w okolice proponowanego przeze mnie hotelu dojedziecie autobusem za około 82 PLN.

Termin podróży: 18(19) – 26(27) września
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel przy plaży

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacicie 3794 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2321 PLN/2 osoby/7 dni

Na swój pobyt na Mauritiusie polecam wam wybrać zakwaterowanie w 3* obiekcie Villa Anakao. To, co wyróżnia to miejsce to jego oryginalny klimat, basen oraz bezpośrednie sąsiedztwo plaży. W cenę noclegów wliczone są również pyszne śniadania. Wszystkie pokoje wyposażono w klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu 

Urlop na Mauritiusie: atrakcje

Wybierając się na wyspę we wrześniu, możecie spodziewać się temperatur rzędu 24-26 stopni Celsjusza. Waszym głównym celem podróży na Mauritius będzie błogi odpoczynek? Idealnie się składa! Hotel, który dla was wybrałam może poszczycić się doskonałą lokalizacją – tuż przy piaszczystej plaży oraz basenem z widokiem na morze w egzotycznej scenerii.

Perspektywa iście bajkowego odpoczynku w hotelu to dla was za mało? Spokojnie, na wyspie znajdziecie wiele przepięknych plaż, na przykład Trou aux Biches Beach lub Grand Baie Beach. Podwodna fauna i flora to także jeden z powodów waszej wycieczki? Obowiązkowo wybierzcie się na plażę Flic en Flac, gdzie przy odrobinie szczęścia uda wam się zaobserwować delfiny!

Co jeszcze? Zobaczcie ogród botaniczny w Pamplemousses i park narodowy Black River Gorges. Odwiedźcie kolonialną rezydencję Chateau de Labourdonnais i Ganga Talao, czyli religijne centrum hinduizmu.

Lubicie nurkować? Wyspa znana jest z doskonałych warunków do snorkelingu – zarówno dla zaawansowanych nurków, jak i dla tych początkujących. Zapewne kojarzycie ze zdjęć lub pocztówek słynny „podwodny wodospad”? Znajdują się on przy półwyspie Le Morne, a wycieczka w to miejsce będzie doskonałą odskocznią od plażowania i nurkowania.

Foto: leoks / Shutterstock
Foto: jovannig / yayimages.com
Foto: ohrim / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2.03.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wczasy na Zanzibarze za 4899 PLN 🌴☀️ 7 dni w 4* hotelu z all inclusive soft
Tanzania z Poznania 4899 PLN

Wczasy na Zanzibarze: 7 dni w 4* hotelu z all inclusive soft

⚡ Super!⚡ Czarterowe loty na Wyspy Zielonego Przylądka za 999 PLN🌴💦👙
Sal z Warszawy 999 PLN

Okazja! Egzotyczne Wyspy Zielonego Przylądka w supercenie

🔥MEGA❗🔥 Rajski Mauritius na tydzień za 2670 PLN 🤯😍 W cenie loty + apartament ✈️🏡
Mauritius z Berlina 2670 PLN

Rajski Mauritius na tydzień w superniskiej cenie (loty + apartament)

Weekend w Marrakeszu za 859 PLN 😮😍 Loty (sobota-niedziela) i noc w ⭐⭐⭐⭐ hotelu
Marrakesz z Krakowa 859 PLN

Niezapomniany weekend w Maroku, pełen orientalnych smaków i zapachów

Grand Baie (5 dni) w Ocean Villas z Warszawy
OD 5189 PLN

Grand Baie (5 dni) w Ocean Villas z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Le Morne (5 dni) w Hotel Riu Palace Mauritius - All Inclusive - Adults Only z Warszawy
OD 7529 PLN

Le Morne (5 dni) w Hotel Riu Palace Mauritius - All Inclusive - Adults Only z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Grand Baie (5 dni) w Ocean V Hotel z Warszawy
OD 5639 PLN

Grand Baie (5 dni) w Ocean V Hotel z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Flic En Flac (5 dni) w Manisa Hotel z Warszawy
OD 5139 PLN

Flic En Flac (5 dni) w Manisa Hotel z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
No fajnie tyle że do 30 września gości przyjmują tylko hotele z listy na https://mauritiusnow.com/where-to-stay-in-mauritius/   . Proponowanego nie ma na liście a i tak nie można zwiedzać atrakcji bo pierwsze 14 dni bez względu czy jest się zaszczepionym czy nie to nie można opuszczać terenu hotelu...
Tomasz Duraj, 5 lipca 2021, 16:59 | odpowiedz