Słoneczne Maroko jesienią za 1479 PLN 🌴☀️ 4* hotel z basenem i śniadaniami 💦🍴
Do Agadiru polecisz z Warszawy w terminie 28 listopada – 5 grudnia. Na wycieczkę wybierzesz się z Wizz Air, a w cenie możesz zabrać bagaż rejestrowany.
Na miejscu czeka elegancki 4* Tildi Hotel & Spa. Goście chwalą przestronne, komfortowe pokoje oraz miłą, profesjonalną obsługę. Hotel posiada basen ze słodką wodą, dwie restauracje (w tym jedną z tradycyjną kuchnią marokańską) oraz centrum spa z sauną i jacuzzi. Dodatkowym atutem jest lokalizacja – zaledwie 650 m od piaszczystej plaży i 1,5 km od centrum miasta.
W cenie oferty otrzymujesz przeloty, bagaż podręczny i rejestrowany, śniadania oraz podstawowe ubezpieczenie. Hotel oferuje bezpłatny internet Wi-Fi oraz parking. Do plaży można dojść spacerem w około 10 minut.
📅 Termin podróży: 28 listopada – 5 grudnia
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: śniadania
🙋♂️ Liczba osób: 2
Zakynthos od 2669 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Chalkidiki od 2524 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marmaris od 2848 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?