Fly4free.pl

Majowy weekend w Polsce: zbiór noclegów w znakomitych gospodarstwa agroturystycznych od 121 PLN/noc

Foto: booking.com
od
121 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.05.2021 - 30.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeżeli preferujecie wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, to ta oferta jest dla was! Spędźcie wiosenny weekend nieco na uboczu, w klimatycznych i doskonale ocenianych gospodarstwach agroturystycznych. Dostępnych jest wiele obiektów, w różnych rejonach Polski. Który z nich wybierzecie?

Na wycieczkę za miasto wybrać się będziecie mogli w maju – w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-niedziela). Dostępnych jest wiele dat na tego typu pobyt (na przykład 14-16.05) w różnych rejonach Polski.

Poniżej znajdziecie zbiór znakomitych obiektów, które znajdują się w bliższym lub dalszym sąsiedztwie m.in. Biebrzańskiego Parku Narodowego, Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Karkonoskiego Parku Narodowego, Puszczy Białowieskiej oraz tatrzańskich szlaków.

Hotelod 121 PLN/2 osoby/noc

Przygotowane przeze mnie zestawienie otwiera obiekt Sudecka Chata. Urokliwy drewniany domek znajduje się w Kotlinie Kłodzkiej u podnóża Czarnej Góry. Pobyt tutaj dostarczy wam niezapomnianych wrażeń: nastawcie się na szum drzew, śpiew ptaków i ryczenie jeleni 😉

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Również na Dolnym Śląsku znajduje się znakomite gospodarstwo Młyn Wiesław. Obiekt położony jest u podnóża szczytu Wielisławka (372 m n.p.m), w sąsiedztwie pola rzepakowego, w odległość 26 km od centrum Jeleniej Góry.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zmieniamy nieco otoczenie i przenosimy się do województwa świętokrzyskiego, gdzie mam dla was ofertę zakwaterowania w Winnicy Płochockich. To fantastyczne gospodarstwo znajduje się w odległości ok. 20 km od Sandomierza. Na miejscu goście mogą liczyć na wycieczkę po winnicy oraz na degustacje powstających tu win.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kontynuujemy wędrówkę na północ Polski i docieramy do wsi Dolistowo – to właśnie tam nad brzegiem Biebrzy znajduje się fantastyczne drewniany domek Łosinek. Obiekt od Biebrzańskiego Parku Narodowego oddalony jest o nieco ponad 20 km. Udogodnienia? W cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się na Śląsk, gdzie polecam wam noclegi w niezwykłym gospodarstwie Agroturystyka na Jurze. Niech smaczku doda fakt, że jest to jedyny obiekt, który posiada bezpośredni widok na Zamek Ogrodzieniec. Uwaga, ciekawostka: to właśnie tutaj nakręcono część scen do serialu „Wiedźmin”, który możecie oglądać na Netflixie!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Od średniowiecza i zamków wolicie góry? W takim razie wybierzcie się na Podhale, gdzie polecam wam noclegi w Willi Topór. Obiekt znajduje się we wsi Witów, w odległości 25 km od Bukowiny Tatrzańskiej – stąd już blisko na tatrzańskie szlaki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na samym koniec mam dla was prawdziwą „perełkę” – obiekt Białowieskie Sioło . Gospodarstwo znajduje się we wsi Budy i charakteryzuje się nietuzinkowym wyglądem, zwiastującym umiłowanie tradycji tego regionu. Położone jest ono w otoczeniu Puszczy Białowieskiej, w odległości 300 metrów od szlaku pieszego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Polsce

Spędzając weekend na Jurze, pamiętajcie o zabraniu ze sobą wygodnego obuwia. Miejsce to jest wręcz stworzone do spacerów i trekkingu, który nie wymaga specjalnego przygotowania ani kondycji fizycznej. Ten rejon Polski przede wszystkim jest znany z majestatycznych, wznoszących się na szczytach skał średniowiecznych zamków (niekiedy to tylko pozostałości dawnej świetności), tworzących słynny Szlak Orlich Gniazd: w sąsiedztwie jednego z nich (Zamek Ogrodzieniec) będziecie mieli okazję zamieszkać!

Marzy się wam relaks od wielkomiejskiego zgiełku, a przy okazji lubicie obcować z naturą? W takim razie wybierzcie się w sąsiedztwo Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to jedne z najpiękniejszych zakątków północno-wschodniej Polski. Co robić na miejscu? Obserwować, podziwiać i podglądać dzikie zwierzęta żyjące w swoim naturalnym środowisku, zamglone pola oraz ciągnące się po horyzont połacie zieleni – to wszystko znajdziecie nad Biebrzą – dodatkowym atutem wyjazdu będzie obiekt noclegowy, czyli fantastyczne gospodarstwo.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »