Fly4free.pl

Last minute: majowy tydzień w Dominikanie za 3189 PLN. Czarterowe loty z Warszawy i tydzień w 3* hotelu

3189 PLN
plaza w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Krzyknijcie ahoj przygodo i zarezerwujcie bezpośrednie przeloty na rajskie Karaiby. Dziś decyzja, a już za 6 dni będziecie wylegiwać się w cieniu rzucanym przez palmy na plażach oraz kąpać w ciepłych wodach Morza Karaibskiego. Nie zwlekajcie z decyzją, Dominikana czeka właśnie na was 😉

Na karaibską wyspę udacie się z warszawskiego lotniska im. Chopina 15 maja, a do kraju wrócicie po tygodniu spędzonym w Dominikanie (23 maja – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio i wygodnie, na pokładzie wyczarterowanego samolotu Boeing 787 Dreamliner. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w kompleksie apartamentów Tropical Casa Laguna, który znajduje się w miejscowości Sosúa. Z międzynarodowego lotniska w Puerto Plata w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 397 DOP (ok. 26 PLN).

Termin podróży: 15 – 22 (23) maja
Linie lotnicze: czarter PLL LOT
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel apartamentowy

Za czarterowe loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 3189 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Hotel1577 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu apartamentowym Tropical Casa Laguna, który od plaży Cabarete oddalony jest o jedyne 60 metrów! Na miejscu zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na terenie kompleksu znajduje się odkryty basen oraz taras słoneczny z leżakami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dominikana w maju

Jeżeli przylecieliście tutaj w celu poprawy samopoczucia, przysłowiowego podładowania akumulatorów oraz uzupełnienia witaminy D, to doskonale trafiliście. W drugiej połowie maja w Dominikanie możecie spodziewać się temperatur przekraczających 30 °C oraz 7 godzin słonecznych w ciągu dnia.

Ponadto przez cały okres zakwaterowani będziecie w sąsiedztwie plaży Cabarete, na której odpoczniecie, wypluskacie się w ciepłym morzu oraz zadbacie o wiosenną opaleniznę.

Jeżeli chcielibyście także coś zobaczyć, to rekomenduję wam całodzienną wycieczkę do pobliskiego miasta – Puerto Plata. Na miejscu obowiązkowo musicie wjechać koleją na szczyt Isabel de Torres, który znajduje się na terenie parku narodowego o tej samej nazwie. Z góry będziecie mieli okazję podziwiać zapierający dech w piersiach widok na miasto, morze oraz okolicę. Wjazd i zjazd kosztować was będzie 10 USD (ok. 37 PLN). Co jeszcze warto zobaczyć w Dominikanie? Tego dowiecie się z tego tekstu.

Foto: booking.com
plaza w dominikanie
Foto: suravid / Shutterstock
plaza w dominikanie
Foto: Valentin Valkov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Do wjazdu na wyspę nie będziecie potrzebowali wizy – wystarczy ważny paszport.

  • Ważne! Obecnie Rząd Republiki Dominikańskiej pozostawił otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe. Natomiast aktualne wytyczne dotyczące podróżowania do Dominikany w czasie COVID znajdziecie klikając tutaj.

  • Natomiast na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Przed wyjazdem zapoznajcie się z relacją z podróży do Dominikany, napisaną przez naszego czytelnika.

  • Zajrzyjcie także na nasze forum – to prawdziwa skarbnica wiedzy. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat Dominikany – gdzie zjeść, jak się poruszać i co zwiedzić.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »