Majówka we Włoszech za 1294 PLN: Loty do Pescary z Krakowa + hotel
Do Pescary udasz się w terminie 30 kwietnia-7 maja z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziesz linią Ryanair. W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny.
Na miejscu zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 3* B&B Hotel Pescara. Zlokalizowany w pobliżu centrum miasta obiekt, będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania wybrzeża Morza Adriatyckiego. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną lub wynajętym samochodem.
Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny (40 x 20 x 25 cm)
Zakwaterowanie: 3* hotel
Za loty w obie strony oraz noclegi w zapłacisz 1294 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.
Hotel 1665 PLN/2 osoby/pobyt
W Abruzji wybierz bardzo dobrze zlokalizowany 3* B&B Hotel Pescara. W obiekcie znajdziesz komfortowe pokoje wyposażone w telewizję kablową, klimatyzację i bezpłatne WiFi.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Aby uzyskać najniższą cenę, wybierz pośrednika Priceline.
Samochód 771 PLN/2 osoby/pobyt
Jeśli chcesz zwiedzić więcej, wypożycz samochód tuż po wylądowaniu w Pescarze, by w komfortowy sposób poruszać się po Abruzji.
Bodrum od 2325 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Mahdia od 2322 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2000 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?