Majówka nad jeziorem Nezyderskim za 686 PLN (loty z Warszawy, noclegi, auto)
Leżące na granicy Austrii i Węgier jezioro Nezyderskie to krajobraz kulturowy zapisany na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz rezerwat biosfery. Jego malownicze okolice będą stanowiły wspaniałe miejsce na majówkowy wyjazd.
Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 4 osoby.
Podsumowanie kosztów wycieczki:
- Loty do Bratysławy za 492 PLN/4 osoby (123 PLN/osoba)
- Noclegi w Appartementhaus Martina za 1940 PLN/5 nocy/4 osoby (485 PLN/osoba)
- Wypożyczenie samochodu za 311 PLN/6 dni/4 osoby (77,75 PLN/osoba)
SUMA: 2743 PLN/4 osoby (685,75 PLN/osoba)
Zarezerwuj loty do Bratysławy:
Najtańsze bilety zakupią posiadacze Wizz Discount Club. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg.
Obiekt Appartementhaus Martina usytuowany jest na wzgórzu, w odległości 500 metrów od centrum miejscowości Mörbisch am See. Oferuje on apartamenty z widokiem na jezioro Nezyderskie, bezpłatne WiFi i prywatny parking. Wszystkie apartamenty dysponują balkonem lub tarasem, a także dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. W niektórych aneksach kuchennych znajduje się też zmywarka do naczyń. Apartamenty obejmują łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. W ogrodzie dla gości przygotowano sprzęt do grillowania, leżaki oraz parasole. Dostępny jest również bezpłatny plac zabaw dla dzieci. Za zakwaterowanie w majówkowym terminie zapłacicie 1940 PLN/5 nocy/4 osoby (z wliczoną opłatą za sprzątanie w wysokości 20 EUR)
Wypożyczonym samochodem łatwo dostaniecie się do miejsca zakwaterowania oraz będziecie mogli swobodnie przemieszczać się po okolicy:
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?