więcej okazji z Fly4free.pl

Karaiby na majówkę: 8 dni na Gwadelupie za 3061 PLN. Loty z Warszawy + apartament

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
3061 PLN
Plaża
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Gabriele Maltinti / Shutterstock

Szukacie pomysłu na daleki wyjazd w przyszłym roku? Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie dla siebie majówkę w karaibskich klimatach. Gwadelupa będzie świetnym wyborem dla lubiących palmy, plaże i turkusową wodę w morzu. Odwiedźcie Plage de Cluny, spróbujcie trekkingu na wulkan Soufriere oraz odkryjcie tajniki produkcji rumu w Reimonenq Distillery – a to wszystko bez konieczności posiadania paszportu!

Na wycieczkę na Karaiby wybierzecie się w gorącym, majówkowym terminie 1 – 9 maja. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France z gwarantowaną przez przewoźnika przesiadką w Paryżu. Uwaga: po drodze konieczna będzie zmiana lotniska we francuskiej stolicy (z Charles de Gaulle na Orly).

Na Gwadelupie wybrałem dla was noclegi w apartamencie typu studio z tarasem. Do dyspozycji będziecie mieli także zielony ogród wraz z miejscem na grilla.

Termin podróży: 1 – 9 maja
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za 8-dniową wycieczkę zapłacicie 3061 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w tym samym apartamencie.

Hotel1498 PLN/2 osoby/pokój

W obiekcie Nankaz czekają na was pokoje z prywatną łazienką, aneksem kuchennym oraz widokiem na ogród. Do waszej dyspozycji będzie również dostęp do darmowego WiFi.

Hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Gwadelupie?

Wyobraźcie sobie delikatny, biały piasek, wodę mieniącą się wszystkimi odcieniami niebieskiego, morską bryzę oraz palmy spokojnie szeleszczące nad waszymi głowami – potrzebujecie dalszej zachęty? Gwadelupa to doskonały kierunek podróży dla wielbicieli relaksu nad morzem, przyrody oraz aktywnego wypoczynku.

Nawet, jeżeli nie jesteście fanami długiego lenistwa na plaży, koniecznie powinniście odwiedzić Plage de Cluny w Sainte Rose. Wielu uważa, że to najpiękniejsza z plaż na całej wyspie oraz prawdziwy skrawek raju na ziemi. Marzycie o zobaczeniu żółwi morskich w ich naturalnym środowisku? Przy odrobinie szczęścia będziecie mieli okazję zobaczyć je na Plage de Malendure.

Wolicie wypoczywać aktywnie? Zaplanujcie trekking na wulkan Soufriere (1467 m n.p.m.), pamiętając o zabraniu ze sobą ciepłych ubrań. W przerwie polecam odwiedzić wodospad Ecrevisses, gdzie będziecie mieli okazję popływać i nieco ochłodzić się w trakcie upalnego dnia.

Chcielibyście również odrobinę „pozwiedzać”? Karaiby nieprzypadkowo słyną z produkcji wyśmienitego rumu – będąc na miejscu warto odwiedzić jedną z tradycyjnych destylarni, by poznać tajniki produkcji tego trunku (na przykład w Reimonenq Distillery).

Palmy
Foto: Filip Fuxa / Shutterstock
Plaża
Foto: Pays Guadeloupe / Shutterstock
Żółw
Foto: Guido Benedetto / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2025-09-26T10:57:00.323Z przez Wakacje.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »