Majówka na Filipinach: loty na Palawan z Warszawy za 3064 PLN
Na wycieczkę do Azji udasz się w gorącym terminie obejmującym tegoroczny długi weekend majowy, 1 – 14(15) maja. W celu uzyskania tytułowej ceny, powinieneś dokonać 2 oddzielnych rezerwacji. Zacznij od głównego lotu, czyli podróży z Warszawy do Manili. Odbędzie się ona z linią lotniczą Air China, a po drodze przesiądziesz się w Pekinie. Transfery w chińskiej stolicy możesz wykorzystać na szybkie zwiedzenie metropolii lub nawet wycieczkę na Wielki Mur (szczegóły tutaj). Na tym odcinku przysługuje ci bagaż rejestrowany.
W Manili skorzystasz z usług linii lotniczej Cebu Pacific, której samoloty zabiorą cię na Palawan. Bilety zarezerwujesz w tym miejscu, a bez dodatkowych opłat możesz wziąć bagaż podręczny. Potrzebujesz spakować więcej rzeczy? Dokupienie bagażu rejestrowanego to ekstra koszt 1200 PHP (ok. 87 PLN). Pamiętaj, że w tym wypadku konieczne będzie odebranie bagażu w Manili i ponowne nadanie go do Puerto Princesa. Układając plan podróży, wkalkulowałem odpowiednią ilość czasu na wykonanie tego procesu.
Termin podróży: maj
Linie lotnicze: Air China/Cebu Pacific
Bagaż: podręczny 56x36x23 cm, max 7 kg + przedmiot osobisty
Wylot z: Warszawy
Plan podróży:
1(3) maja Warszawa – Manila
3 maja Manila – Puerto Princesa
13(14) maja Puerto Princesa – Manila
14(15) maja Manila – Warszawa
Hotel od 271 PLN/pokój
Regenerację po długiej podróży rozpocznij od pobytu w komfortowym 4* Belmont Hotel Manila. Znajduje się on niedaleko lotniska i idealnie sprawdzi się w trakcie transferu w filipińskiej stolicy.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W twoim planie wycieczki zapewne znajdzie się Park Narodowy Rzeki Podziemnej Puerto Princesa. Przed wyruszeniem w drogę zatrzymaj się w 4* hotelu znanej sieci Best Western Plus The Ivywall.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
San Vincente to spokojny zakątek Palawanu, gdzie będzie szansa nieco zwolnić i zrelaksować. Wybierz znajdujący się niedaleko plaży wspaniały 4* hotel Club Agutaya.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W czasie wyjazdu z pewnością dotrzesz do El Nido, gdzie czekają najpiękniejsze plaże na wyspie. W okolicach miasteczka zatrzymaj się w komfortowym, nowoczesnym 3* Charlie’s El Nido Managed by HII.
Marsa Alam od 2740 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Wyspa Malta od 2354 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Marsa Alam od 1855 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?