Bezpośrednio na Maderę oraz Wyspy Kanaryjskie od 570 PLN ✈️😎🤩
Do Funchal polecisz z Gdańska. Na Fuerteventurę wybierzesz się z Katowic, natomiast na Teneryfę podróżować będziesz z obu miast. W każdym przypadku czeka cię bezpośredni lot linią Wizz Air. Pamiętaj, że bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.
🗓️ Termin podróży: październik – grudzień
✈️ Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla Wizz Discount Club
🧳 Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
Podróż od 570 PLN
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 632 PLN (w obie strony).
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 680 PLN (w obie strony).
Katowice – Fuerteventura – Katowice »
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 700 PLN (w obie strony).
Katowice – Teneryfa – Katowice »
Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 722 PLN (w obie strony).
Hotel od 382 PLN/2 osoby/noc
Apartamentos Tinerfe Garden to świetna baza w Costa Adeje – zaledwie 500 metrów od plaży. Oferuje basen, bar, apartamenty z aneksem kuchennym i balkonami. Blisko Siam Park i sklepów – po prostu wszystko pod ręką.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W Funchal postaw na noclegi w 3* hotelu Dorisol Estrelicia. W cenę wliczone są codzienne śniadania serwowane w formie bufetu. Na terenie obiektu mieści się odkryty i kryty basen, spa, sauna, jacuzzi oraz siłownia.
Samochód od 675 PLN/pobyt
Wypożycz auto na Teneryfie i odkrywaj swobodnie: majestatyczny Teide, malownicze Masca, rajskie plaże Los Cristianos i dzikie Anaga. Pełna wolność i niezapomniane widoki.
Kos od 2710 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Djerba od 2370 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kos od 2796 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?