Fly4free.pl

Macedonia Północna na wakacje za 1505 PLN. Bezpośrednio PLL LOT z Warszawy, auto + 4* willa

1505 PLN
Oferta wyprzedana
Jezioro Ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Marzy wam się słoneczny, wakacyjny wyjazd w Europie? Skorzystajcie z dzisiejszej promocji w PLL LOT i zarezerwujcie dla siebie bilety do Macedonii w świetnej cenie – na miejscu będziecie mieli szansę wypocząć u brzegów jeziora Ochrydzkiego, a także zwiedzić stołeczne Skopje.

W wakacyjną podróż wybierzecie się z Warszawy, w terminie 10 – 17 lipca. Czeka was bezpośredni lot z lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Jego rozkładowy czas zaplanowano na 2h.

Co robić w przypadku, gdy wasz lot zostanie odwołany? PLL LOT oferuje zwrot środków, możliwość zmiany rezerwacji lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże.

Po wylądowaniu w Skopje proponuję od razu wypożyczyć samochód. Dzięki niemu łatwo dostaniecie się do waszego miejsca zakwaterowania, a następnie będziecie mogli nieskrępowanie odkrywać uroki okolicy.

W Ochrydzie zatrzymajcie się w położonej niedaleko plaży Villi Sofija. Czekają tam na was komfortowo urządzone, nowocześnie wyposażone pokoje z klimatyzacją i prywatną łazienką.

Termin podróży: 10 – 17 lipca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* willa

Za tygodniową wycieczkę do Macedonii Północnej zapłacicie 1505 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1444 PLN/2 osoby

Villa Sofija to rodzinny pensjonat, położony niedaleko brzegów jeziora Ochrydzkiego. Najbliższa plaża znajduje się jedynie 200 m od obiektu!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód916 PLN/tydzień/2 osoby

Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu w Macedonii. Wystarczy wam do tego polskie prawo jazdy.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

To, co na samym początku rzuca się w oczy, to niesamowity, niebieski kolor wody w jeziorze Ochrydzkim. U jego brzegów znajdziecie słynny klasztor św. Nauma, którego wizerunek zdobi większość pocztówek oraz fotografii z Macedonii Północnej. Z jeziora pochodzą słynne ochrydzkie perły – tradycyjnie produkowana biżuteria będzie świetną pamiątką z podróży.

Lubicie przyrodę i aktywny wypoczynek? Pomiędzy jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie czeka na was wiele szlaków trekkingowych. Podczas wędrówek będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny.

Chcielibyście również nieco pozwiedzać w czasie swojej wycieczki? Skopje to miasto o monumentalnej, miejscami wręcz brutalistycznej architekturze – jednych zachwyca, innych przytłacza. Warto choć jeden dzień poświęcić na eksplorację stolicy. Najważniejsze budowle zgromadzone są wokół Placu Macedońskiego i to właśnie tam polecam wam rozpocząć zwiedzanie miasta. Skierujcie swoje kroki również do tureckiej dzielnicy Czarsija, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć namiastkę orientu. Z Ochrydy najtaniej dostaniecie się tam autobusem.

Widok miasta
Foto: trabantos / Shutterstock
Jezioro Ochrydzkie
Foto: S-F / Shutterstock
Zabudowa Skopje
Foto: Robert Zahariev / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżowanie do Macedonii Północnej odbywa się normalnie – nie ma wymogu przedstawienia negatywnego testu PCR, ani kwarantanny. Kwarantanna czekać was po powrocie do Polski, możecie zwolnić się z obowiązku jej odbycia wykonując za granicą test antygenowy.

  • Więcej o atrakcjach na miejscu możecie przeczytać na naszym forum.

  • Do przekroczenia granicy z Macedonią Północną wystarczy sam dowód osobisty.

  • Przeczytajcie relację z podróży do Macedonii Północnej napisaną przez naszego czytelnika.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »