Luksusowe all inclusive w 5* hotelu w Turcji za 1320 PLN. Wylot z Poznania
Macie już dosyć chłodu, szarości i panoszącej się zimy? Zdecydujcie się na odrobinę szaleństwa i zarezerwujcie dla siebie wczasy all inclusive na tureckim wybrzeżu, a już w najbliższy weekend będziecie wygrzewać się nad Morzem Śródziemnym!
Tym razem czeka na was opcja typu last minute, bo w podróż wybierzecie się już w najbliższą sobotę.
Na miejscu zastaniecie m.in. 7 restauracji, 2 bary, basen wewnętrzny, centrum spa oraz siłownię. Hotel zapewnia świetną obsługę i zasłużenie cieszy się doskonałymi opiniami dotychczasowych gości. Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy plaży oznaczonej Błękitną Flagą – będzie to idealne miejsce na długie spacery.
Poza przelotami w cenę oferty wliczono także transfer lotniskowy oraz opiekę rezydenta na miejscu. W grudniu na Riwierze Tureckiej możecie spodziewać się temperatur rzędu 16 stopni Celsjusza oraz licznych przebłysków słońca.
Termin podróży: 18 – 25 stycznia
Wylot z: Poznania
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Słoneczny Brzeg od 1912 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Agadir od 2289 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Side od 2690 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?