Luksus u faraonów: tydzień z all inclusive w 5* hotelu w Tabie od 2099 PLN. Wyloty z Katowic

2099 PLN Egipt all inclusice z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Świetna okazja last minute! Skorzystaj z atrakcyjnej ceny, by jeszcze w tym tygodniu wygrzewać się na słonecznych plażach Morza Czerwonego. Idealnej całości dopełni pobyt we wspaniałym 5* hotelu z all inclusive.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Egiptu wybierzesz się na przełomie maja i czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic do Taby, realizowany na pokładzie samolotu linii Smartwings. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku).

Urlop spędzisz w świetnym 5* hotelu Strand Heights Beach & Golf Resort. To luksusowy obiekt wypoczynkowy, który znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży w nadmorskim kurorcie Taba. Na miejscu do dyspozycji gości oddano kompleks basenów, strefę spa & wellness oraz bogate zaplecze sportowe.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w postaci all inclusive, opieka rezydenta oraz podstawowe ubezpieczenie.

Termin podróży: 31 maja – 7 czerwca
Wylot z:  Katowic
Biuro podróży: Itaka
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl

Ubezpieczenie turystyczne powinno nam towarzyszyć podczas każdego urlopu. Sprawdź ofertę ITravel »

Przydatne informacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 6.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Egipcie z all inclusive 🌊☀️ 4* Swisstouch Oriental Resort & Spa w Marsa Alam za 2099 PLN
Egipt z Warszawy 2099 PLN

Wakacje w Egipcie z all inclusive: 4* hotel w Marsa Alam

Gorący Egipt latem ☀️🌊Tydzień w 5⭐️ AMC Royal Resort z all inclusive w Hurghadzie za 2729 PLN 💦
Egipt z 5 miast 2729 PLN

Relaks nad Morzem Czerwonym: tydzień w 5* hotelu

Egipt z aquaparkiem i prywatną plażą 🏖️🌊 Tydzień w 5⭐️ resorcie z all inclusive w Marsa Alam za 2372 PLN 🔥
Egipt z 6 miast 2372 PLN

Luksusowy relaks nad Morzem Czerwonym pod koniec wakacji

Lato w Egipcie 🏖️⭐⭐⭐⭐ All inclusive w Marsa Alam za 2569 PLN
Egipt z Warszawy 2569 PLN

Lato w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Brakuje w tych ofertach wylotu z Poznań Lawica .
bflorczak1955_gmail_com, 28 maja 2023, 15:03 | odpowiedz