Cancun
24.08.2020

Loty nad Morze Karaibskie: Cancun z Warszawy za 2144 PLN (dużo terminów, również w ferie)

2144 PLN Meksyk z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

Już teraz zaplanujcie wypoczynek na Półwyspie Jukatan, gdzie czeka na was prawie 20 km plaż, starożytne ruiny Majów w Tulum, kolorowy podwodny świat Zatoki Meksykańskiej oraz oryginalna przyroda w rezerwacie biosfery Sian Ka’an. Zapowiada sie niezapomniana przygoda!

Do Cancun polecicie w przykładowym terminie 22(23)-30 stycznia, na pokładzie samolotów TAP Air Portugal. Nie bez powodu wybrałem właśnie tę datę: w tym okresie trwać będą ferie zimowe m.in. w woj. mazowieckim. Więcej terminów podróży, które zawierają się w okresie między listopadem a lutym przyszłego roku, wypisałem poniżej.

Po drodze czekają was przesiadki w Lizbonie (gwarantowane przez przewoźnika). W podanej cenie możecie zabrać ze sobą przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę) oraz bagaż podręczny. Na dalekiej trasie międzykontynentalnej serwowany jest także bezpłatny catering.

Jako zakwaterowanie proponuję wam zatrzymać się w 4* Aspira Hotel & Beach Club. Obiekt zlokalizowany jest w turystycznej miejscowości Playa del Carmen w niewielkiej odległości od plaży.

Termin podróży: listopad 2020 – luty 2021
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny

Hotel222 PLN/2 osoby/noc

W Meksyku proponuję wam zatrzymać się w 4* Aspira Hotel & Beach Club. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i łazienkę z prysznicem, w której znajdziecie zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów. Za dodatkową opłatą obiekt oferuje również transfer lotniskowy.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają w Cancun i okolicy?

Intensywny błękit morza i kontrastująca z nim biel piasku sprawiają, że ten region Meksyku to raj dla wielbicieli plażowania. Do najważniejszych ośrodków turystycznych meksykańskiego wybrzeża niewątpliwie należy Playa del Carmen. Tutaj (oprócz wylegujących się turystów) możecie spotkać żółwie! Miłośnikom fauny i flory rekomenduję wizytę w rezerwacie biosfery Sian Ka’an. To obszar o powierzchni ponad pół miliona hektarów porośnięty nizinną dżunglą, lasami namorzynowymi i sawannami, zamieszkały przez wiele dzikich ssaków, takich jak jaguary, pantery oraz ponad 200 gatunków ptaków. W okolicznych wodach można zaobserwować również delfiny w ich naturalnym środowisku.

Dajcie się również oczarować riwierze Majów! To właśnie na obrzeżach Cancun znajdują się najbardziej imponujące pozostałości kultury tej starożytnej cywilizacji. Koniecznie udajcie się pod piramidę Kukulkán i ruiny w Tulum. Półwysep Jukatan słynie również z niezliczonej ilości cenot. Są to naturalne studnie, znajdujące się w wapiennych jaskiniach lub grotach. Woda w nich jest krystalicznie czysta, a kąpiel w takim miejscu to niesamowite przeżycie!

Plaża Cancun
Foto: javarman / Shutterstock
tulum meksyk
Foto: DC_Aperture / Shutterstock
Cenota w Meksyku
Foto: Mr. JK / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 10.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 14 sierpnia za 19,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Tanio 🔥 Odkryj perłę Transylwanii 😍 Loty do Braszowa + noclegi za 436 PLN 😎
Rumunia z Katowic 436 PLN

Tanio 🔥 Odkryj perłę Transylwanii 😍 Loty do Braszowa + noclegi za 436 PLN 😎

Lizbona za 909 PLN! 🇵🇹 Loty + 3 noce w hotelu 😎 Czas na azulejos, ocean i portugalskie espresso 🔥
Portugalia z Krakowa 909 PLN

Lizbona za 909 PLN! 🇵🇹 Loty + 3 noce w hotelu 😎 Czas na azulejos, ocean i portugalskie espresso 🔥

Mniej tłumów, więcej klimatu 🏖️✨ Dubrownik i wyspa Korcula w jednej podróży za 360 PLN 😍🌿
Dubrownik i Korcula z Warszawy 360 PLN

Mniej tłumów, więcej klimatu 🏖️✨ Dubrownik i wyspa Korcula w jednej podróży za 360 PLN 😍🌿

Ferie na Teneryfie za 1501 PLN 🌤️👙 Loty KLM oraz 7 nocy w hotelu ⛱️⛰️
Ferie na Teneryfie z Krakowa 1501 PLN

Ferie na Teneryfie za 1501 PLN 🌤️👙 Loty KLM oraz 7 nocy w hotelu ⛱️⛰️

Puerto Aventuras (7 dni) w Barceló Maya Tropical - All Inclusive z Wrocławia
OD 8039 PLN

Puerto Aventuras (7 dni) w Barceló Maya Tropical - All Inclusive z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Xetna (7 dni) w Grand Palladium Colonial Resort & Spa All Inclusive z Wrocławia
OD 8479 PLN

Xetna (7 dni) w Grand Palladium Colonial Resort & Spa All Inclusive z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Playa del Carmen (6 dni) w Mahekal Beach Front Resort & Spa z Warszawy
OD 7729 PLN

Playa del Carmen (6 dni) w Mahekal Beach Front Resort & Spa z Warszawy

Reklama: okazja od naszego partnera
Playa del Carmen (7 dni) w Senses Riviera Maya Oceanfront Boutique hotel - Adults only z Wrocławia
OD 6749 PLN

Playa del Carmen (7 dni) w Senses Riviera Maya Oceanfront Boutique hotel - Adults only z Wrocławia

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?