Fly4free.pl

Tanio! Czerwcowe loty na Riwierę Turecką z 6 polskich miast już od 367 PLN. Wiele terminów

367 PLN
plaża w Turcji
Foto: Bahadir Yeniceri / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Letni urlop w Turcji na własną rękę? Czemu nie! Skorzystajcie z doskonałych cen przelotów na Riwierę Turecką i odpocznijcie nad Morzem Śródziemnym. Relaks na plażach Konyaaltı, Mermerli, İnciraltı, eksploracja starego miasta (Kaleiçi) oraz wizyta w jednym z kilku meczetów: Murat Pasha, Ulu Cami – Antalya poleca się na czerwcowy wypoczynek.

Na tureckie wybrzeże wybrać się będziecie mogli w czerwcu z Gdańska, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Warszawy lub Wrocławia. Dostępnych jest wiele terminów na tygodniową lub dwutygodniową wycieczkę – na pewno znajdziecie coś dla siebie. Niezależnie od wybranego lotniska, do Antalyi podróżować będziecie bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Corendon Airlines z wliczonym bagażem podręcznym.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W tureckiej linii Corendon Airlines macie możliwość darmowej zmiany terminu lub zwrotu gotówki. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Corendon Airlines
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel203 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu polecam wam noclegi w 5* hotelu Active Başaran Business, który znajduje się w odległości nieco ponad 1 km od centrum Antalyi. W tym fantastycznym hotelu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, odkrytego i krytego basenu oraz dobrze wyposażonej sali fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Urlop w Turcji

Nastawiacie się na wypoczynek? Dobrze się składa, ponieważ w czerwcu na południowym wybrzeżu panować będą już iście wakacyjne warunki z temperaturami rzędu 26-29 stopni Celsjusza, a słońce świecić będzie przez ponad 12 godzin w ciągu dnia.

Najlepszym miejscem na relaks i odprężenie będzie jedna z kilku miejskich plaż. Najbliżej proponowanego przeze mnie miejsca zakwaterowania znajdują się Mermerli oraz Antalya Hamitbey, obie od hotelu oddalone są o nieco ponad 2 km. Natomiast te najpopularniejsze (Konyaaltı oraz Lara) znajdują się kawałek za miastem. Z 5* hotelu na pierwszą z nich dojedziecie taksówką za 25 PLN, a na drugą – za 45 PLN.

Planujecie także coś zobaczyć? W takim razie nie możecie pominąć starego miasta (Antalya Kaleiçi), to właśnie tam natraficie na większość tutejszych zabytków i ciekawych miejsc. Co polecam? Wizytę pod wieżą Hidirlik oraz wieżą zegarową Saat Kulesi, zajrzyjcie także pod złamany minaret – czyli Kesik Minare oraz do urokliwego portu z zabytkową mariną. Kto wie, może skusicie się na jednej z rejsów po okolicy?

Foto: eleonimages / yayimages.com
Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: Artamonova / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Ważne! Podróżując do Turcji, nie będziecie potrzebowali wizy.

  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń w Turcji. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia, związane z sytuacją koronawirusową, możecie śledzić tutaj.

  • Na moment pisania artykułu, na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Nasze forum to skarbnica wiedzy. Zajrzyjcie tam koniecznie przed planowaniem urlopu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »