Fly4free.pl

Loty na przedłużony weekend do Tel Awiwu z Warszawy za 118 PLN

118 PLN
Oferta wyprzedana
wyrzeże Tel Awiwu
Foto: Ruslan Paul / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na okołoweekendową wycieczkę do słonecznego Izraela. Poczujcie ducha Jaffy, spróbujcie najlepszego falafela w Falafel Hakosem i zapomnijcie o codzienności, wylegując się na plaży Metzitzim Beach – Tel Awiw zaprasza!

W podróż do Tel Awiwu możecie udacie się w terminie 12-14 marca (czwartek-sobota). Na zwiedzanie i wypoczynek będziecie mieli 2 dni. W Tel Awiwie wylądujecie w czwartkowy wieczór w okolicach 19:00, a resztę dnia przeznaczycie na dotarcie do centrum miasta i hotelu. Zwiedzanie rozpoczniecie w piątek tuż po śniadaniu. Lot powrotny do Polski zaplanowano na sobotę o godzinie 19.

Wygodne, bezpośrednie loty z Warszawy odbędziecie na pokładzie niskokosztowego przewoźnika Wizz Air. Czas przelotu to około 4h w jedną stronę. Tytułowa cena przelotów zarezerwowana jest dla posiadaczy Wizz Discount Club, pozostali zapłacą nieznacznie więcej.

Będąc w Izraelu możecie pokusić się o wycieczkę do Jerozolimy (autobusy z Tel Awiwu kursują na tej trasie co 20-30 minut, bilet kosztuje równowartość 25 PLN, a podróż trwa ok. 1h).

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Hotel226 PLN/2 osoby/noc

W Tel Awiwie proponuję wam zatrzymać się w apartamencie Diamond Exchange Flat w centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w Tel Awiwie?

W Tel Awiwie musicie zobaczyć Jaffę, czyli stare miasto. To jedno z najpiękniejszych miejsc w metropolii. Znajduje się tam wiele zabytków – odwiedźcie plac Kedumim, wieżę zegarową z XVII wieku, meczet Mahmudiego i synagogę Beit Zunana oraz Muzeum Starożytności.

Chcecie przywieźć najlepsze ujęcie panoramy miasta? Polecam platformę widokową na jednym z wieżowców w Azrieli Center oraz widoki z parku Shar Ramses w Jaffie. Tel Awiw słynie również z pięknych i piaszczystych plaż. Za najładniejszą uznawana jest Metzitzim Beach. W jej okolicy znajduje się pełno restauracji, kawiarni i barów.

Wycieczka do Tel Awiwu to również doskonała okazja do zobaczenia Jerozolimy! Zróbcie to na własną rękę – to nic trudnego. Przed wycieczką dokładnie przygotujcie listę zwiedzania. Muszą się na niej znaleźć: Bazylika Grobu Świętego, Ściana Płaczu, Via Dolorosa oraz Kopuła na Skale i meczet Al-Aksa.

plaża w Tel Awiwie
Foto: StockStudio / Shutterstock
tel awiw plaza
Foto: The World in HDR / Shutterstock
Foto: ChameleonsEye / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie pociągiem lub autobusem, a ceny biletów zaczynają się od 6 PLN. Co z transportem w piątek i sobotę? Przeczytajcie wątek na naszym forum.

  • Aby wjechać do Izraela musicie posiadać paszport, którego data ważności wynosi minimum 6 miesięcy od dnia przekroczenia granicy.

  • Zobaczcie , jaki pomysł na zwiedzanie Tel Awiwu miał jeden z naszych czytelników.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Płacąc nią nie będziecie narażeni na dodatkowe przewalutowania.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »