Fly4free.pl

Mega! Loty na Polinezję Francuską z Warszawy za 3100 PLN. W bonusie Kalifornia!

3100 PLN
polinezja francuska wyspy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Oferta, obok której ciężko przejść obojętnie! Wybierzcie się na Polinezję Francuską i wypocznijcie w iście rajskiej scenerii. Uzupełnieniem okazji będzie możliwość przespacerowania się przez słynny Golden Gate oraz przejechania się tramwajem linowym – przygoda czeka.

Przygotowana przeze mnie oferta dotyczy podróży dwuskładnikowej. Pierwszym etapem jest przelot z warszawskiego lotniska im. Chopina do San Francisco (1-17 kwietnia). Po drodze czekać was będzie zmiana samolotu na lotnisku w Paryżu oraz na terenie USA. Przesiadki są gwarantowane przez linie lotnicze – w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy przewoźników, otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą podróż.

Drugim etapem wycieczki jest bezpośredni przelot z zachodniego wybrzeża USA do stolicy Polinezji Francuskiej – Tahiti (7-15 kwietnia).

Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: 1 – 16 (17) kwietnia
Linie lotnicze: Air France, Delta, Virgin Atlantic, French Bee
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Koszt wszystkich biletów lotniczych, obejmujących całą wycieczkę, to równe 3100 PLN za osobę.

Plan podróży:
Warszawa – San Francisco 1.04
San Francisco – Tahiti 7.04
Tahiti – San Francisco 15.04
San Francisco – Warszawa 16.04

Hotelod 405 PLN/2 osoby/noc

W San Francisco zatrzymajcie się w motelu Surf, który znajduje się w sąsiedztwie mariny, a od słynnej Lombard Street oddalony jest o ok. 1,8 km.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Polinezji Francuskiej rekomenduję wam noclegi na wyspie Moorea w hotelu Les Tipaniers. Obiekt znajduje się w miejscowości Hauru i oferuje prywatną plażę dla swoich gości. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje czekają w podróży?

Polinezja Francuska to niezwykłe miejsce – jej niedostępność sprawia, że region ten rozpala zmysły i jest spełnieniem marzeń każdego podróżnika. 118 malowniczo rozrzuconych wysp po Pacyfiku, oblewanych przez wody w odcieniach szafiru i turkusu, plaże z białym piaskiem i soczyście zielone lasy deszczowe zachwycą każdego! To jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania i uprawiania lenistwa 🙂

Oprócz relaksu warto wybrać się na trekking do Fautaua Valley Trail lub w rejs po błękitniej lagunie Tahiti Lagoon Paradise. Na najodważniejszych i żądnych przygód czeka najwyższy, mierzący 2066 m n.p.m szczyt Mont Aorai.

Co w San Francisco? Zwiedzając miasto, nie możecie pominąć przejażdżki zabytkowym tramwajem, mknącym przez strome ulice miasta. Za przejazd zapłacicie 7 USD (ok. 27 PLN). Słynny Golden Gate podziwiać można z wielu punktów widokowych. Polecam wam wybrać się na ten przy Battery Spencer. Na most możecie wejść bezpłatnie pieszo lub wjechać rowerem. Żeby przejechać przez niego autem, należy uiścić opłatę.

Polinezja francuska widok
Foto: Aleksei Potov / Shutterstock
most Golden Gate
Foto: jessica.kirsh / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika, dowiecie się w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do USA.

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Pomiędzy Tahiti a Moorea kursują promy, za bilet w jedną stronę zapłacicie 1500 CFP (ok. 55 PLN).

  • Jeden z naszych czytelników był na Tahiti i podzielił się swoimi wrażeniami z podróży. Przeczytajcie jego relację.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Myślę że to jedyna szansa w moim życiu odwiedzić Polinezje lecąc na zachód. 
feniks24, 13 października 2020, 20:48 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Czy dobrze rozumiem, że jeśli USA do kwietnia 2021 utrzyma zamknięcie kraju dla obywateli strefy Schengen, to cały wyjazd upada?
PJdreamer, 16 października 2020, 13:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »