Fly4free.pl

Loty na Madagaskar (Antananarywa) z Berlina za 2617 PLN

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2617 PLN
Oferta nieaktualna
Lemur z Madagaskaru
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ATTILA Barsan / Shutterstock

Marzy Wam się egzotyczna wyprawa? Zarezerwujcie dla siebie bilety w sezonie na Madagaskar i odkryjcie ten niesamowity zakątek świata.

Loty na Madagaskar zdecydowanie nie należą do tanich, w podróż wybierzecie się jednak w dobrym okresie na zwiedzanie oraz z bagażem rejestrowanym. Madagaskar to niesamowite miejsce: 90% występujących tu zwierząt to gatunki endemiczne, których nie spotkacie ich nigdzie indziej. Warto zobaczyć także niezwykłą florą (Aleja Baobabów) oraz dziewicze plaże rozsiane po całej wyspie.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air France.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 12 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Waszą przygodę proponuję rozpocząć od aklimatyzacji w stolicy. Hotel Anjary znajduje się blisko centrum miasta i oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w sejf, biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Niektóre z nich obejmują część wypoczynkową. Wszystkie pokoje zapewniają prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »