Fly4free.pl

First minute! Zaplanujcie wakacje na Karaibach już teraz: loty na pokładzie 5* Lufthansy z Warszawy do Varadero za 2312 PLN

2312 PLN
Foto: ambeon / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Po tegorocznym sezonie wakacyjnym postanowiliście, że następny urlop spędzicie gdzieś daleko od Europy? A co powiecie na Karaiby i piękną Kubę? Wybierzcie się w dwutygodniową podróż po wyspie znanej z rajskich plaż, starych samochodów i przepysznego rumu. Podróż odbędziecie na pokładzie 5* Lufthansy, z wylotem z naszej stolicy 😊!

W egzotyczną podróż na Kubę wyruszycie dopiero w przyszłym roku, w terminie obejmującym początek kalendarzowego lata i wakacji: 18 czerwca – 2 lipca 2022 roku. Czekają was loty z lotniska w Warszawie, realizowane na pokładzie samolotów 5* linii lotniczej Lufthansa (to jedyny przewoźnik z Europy, wyróżniony najwyższą oceną przez Skytrax). Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki we Frankfurcie.

Termin podróży: 18 czerwca – 2 lipca
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny

Varadero – Matanzas – Havana – Park Narodowy Cienaga de Zapata – Trynidad – Santa Clara – Varadero

Co zobaczyć na Kubie?

Varadero to doskonały  kierunek podróży dla wszystkich spragnionych egzotycznego urlopu — to właśnie tutaj znajdziecie najpiękniejszą karaibską plażę na całej wyspie. Palmy, turkusowa woda i miękki piasek… czego chcieć więcej?

Co zobaczyć na Kubie? Mając do dyspozycji 2 tygodnie, warto objechać całą wyspę. Blisko Varadero natomiast koniecznie wybierzcie się do fortu Castillo san Severino, który znajduje się w mieście Matanzas. Co ciekawe, to właśnie w tym forcie broniono niegdyś wyspy przed… piratami!

Grzechem byłoby nie odwiedzić stolicy kraju – Hawany. W mieście koniecznie zobaczcie zamek i fort Morro z XVI w., zamek de la Real Fuerza oraz Katedrę Niepokalanego Poczęcia. Co jeszcze? Wykupcie wycieczkę amerykańskim klasykiem z kierowcą (na przykład w Vintage Classic Car Tour). Koszt takiej przyjemności to ok. 215 PLN za osobę, a w czasie przejazdu będziecie mogli zobaczyć m.in.: promenadę Malecon, Plac Rewolucji, Hotel Nacional De Cuba czy El Capitolio.

Foto: phbcz / yayimages.com
Foto: baggiovara / yayimages.com
auto na kubie
Foto: Jan von Uxkull-Gyllenband / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży i dużą zmienność przepisów nie podajemy konkretnych informacji dotyczących obostrzeń na Kubie. Natomiast aktualne restrykcje i ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Sporo przydanych informacji oraz wskazówek dotyczących podróżowaniu po Kubie znajdziecie w tym temacie na forum.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »