Tanio do Hiszpanii 😎 Loty do Alicante i hotel za 550 PLN 🔥
Złap tanie loty do słonecznego Alicante i zarezerwuj 3 noclegi w hotelu za jedyne 550 PLN 🏖️✈️. Wypocznij nad Morzem Śródziemnym, odwiedź zamek św. Barbary 🏰, przespaceruj się promenadą Explanada de España 🌴 i skosztuj tapas z widokiem na morze 🍤
Do Hiszpanii (Alicante) polecisz w terminie 28 lutego – 3 marca. Podróżować będziesz liniami Wizz Air oraz Ryanair z bagażem podręcznym.
Hotel El Patio położony jest w pobliżu centrum miasta. Będzie to doskonała baza wypadowa do zwiedzania atrakcji i okolic.
🗓️ Termin podróży: luty-marzec
✈️ Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
🧳 Bagaż: podręczny 40x30x20 cm, maks. 10 kg
👫 Cena (dla dwóch osób dorosłych) zawiera:
✈️ Loty z Gdańska do Alicante: 380 PLN
🛌 3 noce w hotelu: 719 PLN
💲 Całość: 1099 PLN / 550 PLN za osobę
Hotel 719 PLN/2 osoby/noc
W Alicante wybierz noclegi w świetnie ocenianym hotelu El Patio. Do twojej dyspozycji będzie komfortowo urządzony pokój.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hurghada od 2262 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Dahab od 1755 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Alanya od 1470 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.





Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?