Fly4free.pl

Liga Mistrzów: Manchester City – Szachtar Donieck za 459 PLN. Loty z Warszawy, 2 noclegi w centrum, bilet na mecz

459 PLN
etihad stadium
Foto: CosminIftode / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jako fan piłki nożnej z miłą chęcią prezentuję Wam oferty wyjazdów na mecze Ligi Mistrzów. Tym razem mam dla Was propozycję wycieczki do Anglii na spotkanie pomiędzy „obywatelami” z Manchesteru a Szachtarem z Doniecka. Za pakiet obejmujący wejściówkę na spotkanie, 2 noclegi oraz loty w dwie strony ze stolicy kraju zapłacicie tylko 459 PLN.

Podsumowanie oferty

350 PLN / osoba (700 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Manchesteru (6 - 8 listopada) za 372 PLN / 2 osoby (186 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Park View Residence za 328 PLN / 2 osoby / 2 noce (164 PLN / osoba)

W celu otrzymania najniższej ceny dla wszystkich pasażerów, po kliknięciu w przycisk lub obrazek należy zmienić ilość pasażerów na 2.

Ważne!

Osobom podróżującym od 1 listopada bieżącego roku bezpłatnie będzie przysługiwał tylko i wyłącznie 1 mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Więcej na temat zmian w polityce bagażowej w linii lotniczej Ryanair przeczytacie w tym artykule »

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

W Manchesterze proponuję Wam zatrzymać się w obiekcie Park View Residence, który od Etihad Stadium oddalony jest o 5 km, a od ulicy Deansgate o 2.4 km. W każdym pokoju znajduje się biurko, telewizor z płaskim ekranem i łazienka z prysznicem, a z niektórych roztacza się widok na miasto.

Wejściówki na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Szachtarem Donieck dostępne są na oficjalnej stronie klubu z Anglii. Jednak do ich zakupu wymagane jest konto, które założycie bezpłatnie tutaj. Ceny najtańszych biletów w wolnej sprzedaży zaczynają się od 22.5 GBP (ok. 109 PLN) za bilet z podatkiem.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »