Fly4free.pl

Liga Mistrzów: Manchester City – FC Basel od 431 PLN. Loty z Berlina lub Warszawy, noclegi i bilet na mecz

etihad stadium
Foto: CosminIftode, shutterstock.com
Bardzo dobra okazja dla wszystkich fanów brytyjskiego futbolu. Skorzystajcie z mojej propozycji i wybierzcie się do Manchesteru na mecz Ligi Mistrzów.

Za pakiet obejmujący loty z Berlina w dwie strony, nocleg oraz wejściówkę zapłacicie 431 PLN, a z Warszawy 529 PLN.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 862 PLN/2 osoby (431 PLN/osoba)

LOTY DO MANCHESTERU Z BERLIN + NOCLEG

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

rezerwacja lotów do manchesteru

Bilety dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

W Manchesterze proponuję Wam zatrzymać się w dobrze ocenianym przez dotychczasowych gości, 3* The Place Hotel za 213 PLN/pokój za noc. Hotel położony jest w centrum miasta, w odległości 100 metrów od obiektu znajduje się dworzec Piccadilly, a w pobliżu znajdziecie także: sklepy, restauracje, bary i teatry. Pokoje są klimatyzowane, ogrzewane i mają balkon lub taras.

rezerwacja noclegu w manchesterze

LOTY DO MANCHESTERU Z WARSZAWY MODLIN + NOCLEGI

rezerwacja lotów do manchesteru z warszawy

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Ważne! Zobacz zmiany w polityce bagażowej Ryanair >>

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w 3* The Place Hotel (6 – 8 marca)

rezerwacja dwóch noclegów w manchesterze

BILET NA MECZ

Wejściówki na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a FC Basel, dostępne są na oficjalnej stronie klubu z Anglii. Jednak do ich zakupu wymagane jest konto, które założycie bezpłatnie tutaj. Ceny najtańszych biletów w wolnej sprzedaży zaczynają się od 31.5 GBP (ok. 149 PLN) za bilet z podatkiem.

rezerwacja biletów na manchester city

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »