Sierpień i wrzesień na wybrzeżu: noclegi z wyżywieniem w Dom Zdrojowy Diament Spa od 359 PLN/pokój
Spragnieni urlopu? Skorzystajcie ze świetnej okazji i zarezerwujcie swój pobyt nad polskim morzem – w Grzybowie. Interesujący obiekt (położony zaledwie 10 minut od plaży) oraz bogata baza zabiegowa: basen, masaże i aerozoloterapia to tylko kilka przyjemności, które czekają na was na miejscu 😊
Najniższą cenę (359 PLN/2 osoby) za noc uzyskacie, decydując się na co najmniej 3-dniowy pobyt.
Dostępne terminy: sierpień – wrzesień
Zakwaterowanie: rodzinny ośrodek wypoczynkowy
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu
W cenie pakietu otrzymacie zakwaterowanie, śniadania i obiadokolacje, nielimitowany dostęp do krytego basenu oraz darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Co ciekawe, obiekt specjalizuje się w zabiegach aromaterapeutycznych, na miejscu będziecie mogli skorzystać z: fizykoterapii, aerozoloterapii, ciepłolecznictwa, masaży oraz zabiegów wyszczuplających.
Moc nadmorskich atrakcji!
Dom Zdrojowy Diament Spa położony jest w sąsiedztwie lasu, około 10 minut pieszo od plaży i 5 km od centrum Kołobrzegu. Obiekt to świetne miejsce dla wszystkich spragnionych relaksu: na miejscu znajduje się m.in. wypożyczalnia rowerów i basen – a wszyscy chętni mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów aromaterapeutycznych. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane, znajdziecie w nich m.in. telewizor i lodówkę.
Lubicie zwiedzać? Jak już wspomniałam wcześniej, Grzybowo leży blisko Kołobrzegu: warto więc wybrać się na pieszą wędrówkę do miasta. Moja rekomendacja? Nie możecie ominąć okolicy molo, latarni morskiej i bazyliki Mariackiej. Pamiętajcie również o Baszcie Lontowej i Złotej Uliczce.
A może wycieczka na Bornholm? Z Kołobrzegu kursuje wiele wodolotów, które zabiorą was w to przepiękne miejsce (bilety na taką wycieczkę można nabyć na miejscu, w okolicy portu i plaży). Czym kusi wyspa? Lista jest długa, wpiszcie na nią m.in. ruiny zamków rotundy romańskie, wiatraki, rezerwaty przyrody i nowoczesne, multimedialne centrum NaturBornholm.
Hurghada od 2240 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2605 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Marsa Alam od 2695 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?