Pożegnaj lato w słonecznej Chorwacji 🏖️🌊 Loty i 4* aparthotel za 849 PLN 🥰
Do Puli wybierzesz się z Katowic w terminie 19-22 września. Do Chorwacji polecisz linią Ryanair z wliczonym w cenę bagażem podręcznym.
Na miejscu zatrzymasz się w 4* aparthotelu Bellevue Plava Laguna. Goście chwalą obiekt za doskonałą lokalizację blisko plaży Brulo oraz dobrze wyposażone apartamenty z klimatyzacją i aneksem kuchennym. Na terenie obiektu znajduje się basen dla dzieci i dorosłych. Turyści doceniają również możliwość korzystania z prywatnych tarasów oraz bliskość centrum Porecu z jego zabytkami, w tym słynną Bazyliką Eufrazjana wpisaną na listę UNESCO.
W cenie oferty otrzymasz przeloty oraz noclegi w apartamencie z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, kuchenkę i mikrofalówkę. Wyżywienie we własnym zakresie, co daje swobodę w planowaniu posiłków.
📅 Termin podróży: 19-22 września
✈️ Wylot z: Katowic
🛏️ Zakwaterowanie: 4* aparthotel
🍴 Wyżywienie: we własnym zakresie
🙋 Liczba osób: 2
👌 Cena za osobę: 849 PLN
Zakynthos od 2421 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Side od 2046 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Hammamet od 1700 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?