Lato w Chorwacji: tydzień w hotelu z all inclusive za 2707 PLN. Wylot z Katowic
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Chorwacja w trakcie trwania kalendarzowego lata to malownicze widoki, piękne plaże i słoneczna pogoda. Postaw na wczasy zorganizowane i odwiedź Bałkany z biurem podróży Rainbow. Na Riwierze Makarskiej spędzisz tydzień w hotelu z komfortową formułą all inclusive.
Wyjazd do Chorwacji odbędzie się w dniach 14 – 21 września. Czeka cię bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy do Dubrownika. W cenę wliczono również podstawowe ubezpieczenie, transfery lotniskowe, bagaż podręczny i rejestrowany oraz opiekę polskiego rezydenta.
W Dalmacji spędzisz tydzień w 3* hotelu Gradac. Obiekt usytuowany jest w odległości 150 metrów od plaży. Na miejscu skorzystasz z basenu, jacuzzi i tarasu słonecznego. Każdy pokój został komfortowo urządzony i posiada prywatną łazienkę, klimatyzację i balkon.
Termin podróży: lato
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Monastir od 1635 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Costa Brava od 2257 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Lublin)
Dahab od 1843 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Bydgoszcz)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?