Fly4free.pl

Last minute nad Jeziorem Ochrydzkim: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1779 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wakacje.pl
od
1779 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.09.2021 - 27.09.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcielibyście wybrać się na Bałkany jeszcze w tym miesiącu? Świetnie się składa, bo znalazłam dla was ofertę wyjazdu z biura podróży w formule all inclusive. Dokąd? Nad przepiękne Jezioro Ochrydzkie, które jest istnym rajem dla wszystkich fanów sportów wodnych i dalekich trekkingów. Pakujcie się, Macedonia Północna czeka!

Wybierzcie się na tygodniowy urlop last minute do 4* hotelu Bellevue, który położony jest bezpośrednio nad Jeziorem Ochrydzkim w Macedonii Północnej. Do dyspozycji gości oddano basen, prywatną plażę z serwisem plażowym gratis, duże zaplecze sportowo-rekreacyjne (m.in. boisko do siatkówki, tenisa i siłownię), restaurację oraz centrum spa. Dotychczasowi goście cenią obiekt również za różnorodne zajęcia animacyjne.

Termin podróży: 20 – 27 września
Wylot z: Katowic
Organizator: Regobis
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć w trakcie wycieczki?

Jezioro Ochrydzkie to świetny kierunek podróży dla wszystkich poszukujących oryginalnej alternatywy dla popularnych, urlopowych kierunków w okolicy Morza Śródziemnego. Co robić nad jeziorem? Przede wszystkim wybierzcie się na rejs. Istnieje wiele tras, proponuję wybrać się wam z Ochrydy do Św. Nauma – gdzie znajdziecie przepiękne widoki na okolicę. Koszt takiej przyjemności to około 10 EUR za osobę (czyli mniej więcej 45 PLN).

Co jeszcze zobaczyć w okolicy? Przepiękny Park Narodowy Galiczica, który położony jest pomiędzy jeziorami Ochrydzkim i Prespa. To istny raj dla fanów trekkingu – znajdziecie tam wiele szlaków pieszych (zarówno tych łatwiejszych, jak i bardziej wymagających).

Macedonia Północna to przede wszystkim ciekawa kultura! Koniecznie odwiedźcie Monastyr Treskawec, który wyróżnia się nie tylko ciekawą architekturą, ale i malowniczym położeniem pośród zielonych wzgórz.

Przydatne informacje
 • Podróżując do Macedonii Północnej będziecie potrzebowali certyfikat potwierdzający przyjęcie szczepionki przeciw SARS-COV-2. Możecie także przedstawić negatywny wynik testu PCR lub potwierdzenie przejścia infekcji COVID-19 w ciągu ostatnich 45 dni.

 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Macedonii Północnej przeczytacie tutaj.

 • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!

 • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

 • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Dzięki radom osób, które już odwiedziły jezioro Ochrydzkie, będziecie mogli lepiej przygotować plan swojej wycieczki!

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »