Zakończenie wakacji na Krecie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2664 PLN. Loty z Warszawy
Co powiecie na pożegnanie wakacji na największej greckiej wyspie – Krecie? Przepiękna laguna Balos, smaczna, grecka kuchnia i gorące słońce, które pozwoli „naładować baterię” przed nadchodzącą końcówką roku. Taki wyjazd może być jeszcze prostszy, jeśli zdecydujecie się na ofertę biura podróży TUI: w 4* hotelu blisko plaży z formułą all inclusive. Zainteresowani 😊?
Na Krecie zatrzymacie się w 4* hotelu Hersonissos, który znajduje się zaledwie 50 m od plaży. Do dyspozycji gości oddano basen z leżakami i parasolami oraz restaurację i bar. Każdy pokój wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. W ramach wybranej formuły wyżywienia czeka was nielimitowane all inclusive, obejmujące codzienne śniadania, obiady, kolacje, przekąski w ciągu dnia, a także napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
Termin podróży: 25 sierpnia – 1 września
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2
Co zobaczyć na Krecie?
Kreta to świetny kierunek podróży dla wszystkich spragnionych relaksu w towarzystwie przepięknych widoków. Na wyspie znajdziecie ponad 100 plaż wyróżnionych Błękitną Flagą! Najpiękniejsze z nich to: Elafonisi, Preveli i Vai Beach.
Zdecydowanie największą atrakcją tej greckiej wyspy jest malownicza laguna Balos o niesamowitym, turkusowym kolorze, dokąd koniecznie wybierzcie się na wycieczkę podczas swojego pobytu.
Jeżeli interesujecie się historią, to odwiedźcie muzeum archeologiczne w Heraklionie lub wybierzcie się do Gortyny i Fajstos, by zobaczyć pozostałości antycznej cywilizacji. Co jeszcze? Słynne Knossos i jego pałac, gdzie według mitologii greckiej powstał labirynt.
Rodos od 2448 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Kemer od 1624 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Kos od 2707 PLN na 8 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?