Super! Lasy tropikalne, piaszczyste plaże i parki narodowe: majówka w Kostaryce za 3895 PLN. Loty z Warszawy + tydzień w 4* Radissonie

3895 PLN Kostaryka z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.

To będzie piękny wyjazd! W roli głównej: rzadko goszczący na naszych łamach kierunek wraz z propozycją podróży w majówkowym terminie. Wybierzcie się do perły Ameryki Środkowej – Kostaryki i odkryjcie wspaniałe parki narodowe, dziewiczą przyrodę oraz zobaczcie leniwce żyjące w swoim naturalnym środowisku.

W podróż do Kostaryki wybierzecie się w gorącym, majówkowym terminie: 28 kwietnia – 5 maja. Czekają was loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina na pokładzie samolotów linii lotniczych Air France oraz Copa Airlines z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźników przesiadkami w Paryżu i Panamie.

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* Radisson Hotel San Jose – Costa Rica. Czekają tam na was nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje, basen, dobrze wyposażone centrum fitness oraz elegancka restauracja.

Termin podróży: 28 kwietnia – 5 maja
Linia lotnicza: Air France/Copa Airlines
Bagaż: podręczny

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3895 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych zatrzymujących się w jednym pokoju.

Hotel2188 PLN/2 osoby/tydzień

W San Jose postawcie na świetnie oceniany, nowoczesny 4* hotel znanej sieci Radisson. Będzie to świetne miejsce na beztroski wypoczynek w czasie waszego urlopu. Aby otrzymać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Agoda, a w pakiecie wliczone będą również codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Kostaryka to ukryty, wciąż niezadeptany przez masową turystykę klejnot Ameryki Środkowej. Położona pomiędzy Morzem Karaibskim a Oceanem Spokojnym zachwyca podróżnych wspaniałą przyrodą. Niemal 1/4 kraju pokryta jest dziewiczym lasem, na terenie którego ustanowiono aż 27 parków narodowych. Gotowi na spotkanie z przygodą?

Zwierzę, które bez dwóch zdań najbardziej kojarzy się z tym miejscem, jest leniwiec. Z bardzo bliska możecie pooglądać je w Sloth Sanctuary. Bilet wstępu dla osoby dorosłej to 30 USD.

Skoro o parkach narodowych mowa – wybierzcie się koniecznie do parku Manuel Antonio. Dostaniecie się tam łatwo autobusem, a koszt takiej wycieczki to około 9 USD. To zdecydowanie najpopularniejszy z parków narodowych kraju, na terenie którego znajdziecie plaże i rafy koralowe oraz lasy tropikalne będące siedliskami m.in. legwanów. Koszt wstępu do parku to 18 USD. Wolicie wybrać się na wschodnie wybrzeże? Park Narodowy Cahuita obejmuje głównie morskie obszary chronione, a na jego terenie będziecie mogli zobaczyć wspaniałe rafy koralowe oraz zagrożony wyginięciem gatunek żółwia szylkretowego.

Kostaryka to świetne miejsce, by zacząć swoją przygodę z surfingiem. Ticos, bo tak nazywa się mieszkańców Kostaryki, pływają od dziecka. Trudno się dziwić: na miejscu zastaniecie świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. Swoich sił możecie spróbować na plaży Tamarindo – to polecane miejsce dla początkujących, gdzie znajdziecie również mnóstwo szkół surfingu.

Kostaryka przez wielu nazywana jest „Szwajcarią Ameryki Środkowej”. Bezpieczeństwo, doskonale zaopatrzone sklepy, wysoka jakość usług medycznych, niezwykła dbałość o przyrodę oraz wysoki poziom zadowolenia mieszkańców czynią ten kraj bardzo atrakcyjnym kierunkiem urlopowym.

Foto: Ondrej Prosicky/Shutterstock
Foto: Simon Dannhauer/Shutterstock
Foto: Inspired By Maps/Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wakacje w Czarnogórze za 1099 PLN ☀️😎 Loty + noclegi nad morzem 🏖️🌊
Czarnogóra z Wrocławia 1099 PLN

Wakacje nad Adriatykiem: wycieczka do Czarnogóry w świetnej cenie

Kos z aquaparkiem w cenie 🌊🇬🇷 Tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2509 PLN
Grecja z Katowic 2509 PLN

Kos z aquaparkiem w cenie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive

Wakacje na greckiej wyspie ☀️🇬🇷 Wycieczka na Kretę za 909 PLN (✈️+🏨) 🤩
Grecja z Krakowa 909 PLN

Kreta w szczycie sezonu! Loty i noclegi z basenem w cenie

All inclusive w Bułgarii 🌊🍹 Tydzień w 4* hotelu z aquaparkiem za 2599 PLN
Bułgaria z Warszawy 2599 PLN

All inclusive w Albenie: tydzień w 4* hotelu z aquaparkiem

St Paul's Bay (5 dni) w Xemxija Bay Hotel z Gdańska
OD 1229 PLN

St Paul's Bay (5 dni) w Xemxija Bay Hotel z Gdańska

Okazja od naszego partnera
Alanya (5 dni) w Club Bayar Hotel - All Inclusive z Katowic
OD 939 PLN

Alanya (5 dni) w Club Bayar Hotel - All Inclusive z Katowic

Okazja od naszego partnera
Birkirkara (5 dni) w Royale Sainte Hélène Boutique Hotel z Warszawy Modlin
OD 1209 PLN

Birkirkara (5 dni) w Royale Sainte Hélène Boutique Hotel z Warszawy Modlin

Okazja od naszego partnera
Badia Blava (5 dni) w Sun Club El Dorado - All Inclusive z Warszawy Modlin
OD 1539 PLN

Badia Blava (5 dni) w Sun Club El Dorado - All Inclusive z Warszawy Modlin

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?