Fly4free.pl

Turkish Airlines: Kolumbia i Panama podczas jednej podróży z Warszawy za 1870 PLN!

1870 PLN
Kryształowa rzeka
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kirill Trubitsyn / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję wyprawy do Ameryki Środkowej oraz Ameryki Południowej w świetnej cenie! Oba kraje zachwycają egzotyczną przyrodą, pięknymi plażami, kolonialną architekturą, czy gwarnym życiem lokalnych mieszkańców. Polecicie tam dobrze ocenianymi liniami, na jednym bilecie.

W podróż ze stolicy Polski wybierzecie się w terminie 9(10) – 17 – 24 marca. Inne daty znajdują się poniżej w tekście. Po drodze czekają was przesiadki w Stambule (12 godzin oraz 8 godzin w drodze powrotnej). Możecie je wykorzystać na zwiedzanie miasta, jednak pamiętajcie że będziecie potrzebowali wizę.

Polecicie dobrze ocenianymi liniami Turkish Airlines. Linia lotnicza bez dodatkowych opłat pozwala na zabranie zarówno bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Podczas lotu będziecie mogli także liczyć na bezpłatne posiłki oraz napoje.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny oraz rejestrowany

Hotel

W Bogocie rozważcie zakwaterowanie w 4* hotelu Parque 97.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Panamie proponuję wam noclegi w 5* hotelu Eurostars.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kolumbia i Panama w jednej podróży?

Kolumbia, do niedawna była uważana za niebezpieczny kraj, jednak sytuacja po upadku baronów narkotykowych znacznie się poprawiła. Kraj ma naprawdę wiele do zaoferowania przyjezdnym. Od bujnej dżungli na południu, trasy trekkingowe na czele z Gringo Trail, czy też piękne, szerokie plaże w Parku Narodowym Tayrona, czy na wyspie San Andres. Poczujcie także gwarny klimat miast, takich jak Cartagena, Medelin, czy Bogota gdzie zachwyci was kolonialna architektura oraz zabawa w rytmie salsy do białego rana. Polecam wam obejrzeć relację naszej czytelniczki.

Panama nie jest dużym krajem, jednak o strategicznym położeniu, gdzie przebiega słynny Kanał Panamski. Zwiedzanie rozpocznijcie od stolicy kraju o tej samej nazwie. Polecam wam przespacerować się ciągnącą wzdłuż wybrzeża Pacyfiku Avenida Balboa, czy też odwiedzić historyczna część – Casco Antiguo lub dzielnicą San Felipe, która niegdyś była sercem miasta. Wspaniałą panoramę będziecie mogli podziwiać ze wzgórza Ancón. Na doskonałe warunki do wypoczynku w cieniu palm lub nurkowania będziecie mogli liczyć na archipelagu San Blas, czy też położonym na północy Bocas del Toro.

plac główny w Bogocie
Foto: Diego Grandi / Shutterstock
Cocora Valley
Foto: .Exequiel Schvartz : Shutterstock
Panama
Foto: Cris Young / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Pomysłem na podróż podzielił się z nami czytelnik wasil10, dziękujemy.

  • Oficjalną walutą w Kolumbii jest peso kolumbijskie, natomiast w Panamie powszechnie używany jest dolar amerykański.

  • Pomyślcie o wykupieniu pakietu ubezpieczenia przed tak daleką podróżą.

  • Obecnie nie wyobrażam sobie już podróży za granicę bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »