🌊 Morski relaks w 4* hotelu z dostępem do spa 🧖♀️ Pobyt dziecka gratis 👶
Szum fal tuż za oknem, śniadanie na tarasie z widokiem na morze, a potem odprężający masaż w strefie spa 💆♀️ Tak wygląda dzień w hotelu Diva Spa, położonym zaledwie 200 metrów od kołobrzeskiej plaży 🏖️ Wieczorem czeka na ciebie obiadokolacja w eleganckiej restauracji, a na twoje dziecko – kolorowa sala zabaw pełna atrakcji 🎯 Brzmi jak wymarzony urlop nad Bałtykiem?
Najniższą cenę (299 PLN/pokój) za noc uzyskasz, decydując się na co najmniej 3-dniowy pobyt.
Dostępne terminy: listopad-październik
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
W cenie otrzymasz noclegi w komfortowym pokoju z balkonem oraz codzienne śniadania i obiadokolacje serwowane w hotelowej restauracji. Pakiet obejmuje również dostęp do strefy Wellness z basenami, jacuzzi, sauną i grotą solną. Dodatkowo skorzystasz z 30% zniżki na zabiegi spa. Hotel położony jest zaledwie 200 metrów od piaszczystej plaży i w bliskim sąsiedztwie Parku Nadmorskiego.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hurghada od 2205 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Sharm El Sheikh od 1861 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2564 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?