Fly4free.pl

Loty do Seulu z 4 polskich miast od 1762 PLN

1762 PLN
seul widok na miasto
Foto: Guitar photographer / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Sprawcie sobie prezent na koniec roku i zarezerwujcie bilety lotnicze do dalekiej Azji. Linie KLM i Air France oferują bardzo dobre ceny lotów do Seulu. Do wyboru macie sporo terminów, z wylotami z czterech polskich lotnisk. Seul to raj dla smakoszy azjatyckiej kuchni i miłośników życia nocnego.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż do stolicy Korei Południowej wybierzecie się w marcu (wyloty z Krakowa, Gdańska i Wrocławia) oraz dodatkowo w kwietniu i czerwcu (wyloty z Warszawy).

Lecąc do Azji czekać was będą przesiadki – gwarantowane przez przewoźnika – na lotniskach w Amsterdamie i/lub Paryżu. Każdy z postojów potrwa maksymalnie kilka godzin.

Na pokład samolotu możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: marzec, kwiecień, czerwiec 2020
Linie lotnicze: KLM, Air France
Bagaż: podręczny

Hotel220 PLN / noc

W stolicy Korei Południowej proponuję wam noclegi w 4* hotelu Ramada Encore Seoul Dongdaemun, który położony jest blisko stacji metra. Najlepszą ofertę uzyskacie wybierając pośrednika Agoda.

rezerwacja hotelu

Co robić w Korei Południowej?

Najważniejszym zabytkiem w Seulu jest pałac Changdeokgung, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Warto także odwiedzić Muzeum Wojny, które prezentuje historię konfliktów na półwyspie koreańskim. Zobaczcie również wioskę Bukchon z 600-letnią historią, gdzie zachowały się setki tradycyjnych drewnianych domów, zwanych hanok. Miłośnicy elektroniki i nowych technologii powinni zawitać do Muzeum marki Samsung.

Na zakupy wybierzcie się do dzielnicy Myeongdong. Znajdziecie tam mnóstwo sklepów oraz stoiska z pysznym koreańskim streetfoodowym jedzeniem. Chętni wyskoczyć na imprezę? Hongdae to centrum życia nocnego Seulu.

Proponuję wam także udać się w podróż do strefy zdemilitaryzowanej pomiędzy Koreą Północną i Koreą Południową. Strefę można odwiedzić jedynie w ramach zorganizowanej wycieczki z Seulu. Zajmują się tym lokalne biura podróży. Koszty takiego wyjazdu zaczynają się od 46 USD (ok. 177 PLN). Na miejscu będziecie mieli okazję zobaczyć park poświęcony pamięci rozdzielonych Koreańczyków, tunel infiltracyjny i obserwatorium Dora.

Przydatne informacje
  • W najniższej cenie będziecie mogli zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny o wadze do 10 kg oraz maksymalnych wymiarach 55 x 35 x 25 cm. Dodatkowo możecie wnieść na pokład damską torebkę, męską torbę lub laptopa.

  • Wyjeżdżając do Korei, przesuwamy zegarki do przodu o 7 godzin.

  • Obywatele Unii Europejskiej wybierając się do Korei na okres do 90 dni nie muszą posiadać wizy.

  • Obiegową walutą w Korei jest won. 300 jednostek tej waluty to ok. 1 PLN.

  • Pamiętajcie aby do Azji zabrać ze sobą wielowalutową kartę Revolut. Zaoszczędzicie na przewalutowaniach!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »