Fly4free.pl

Afrykańskie all inclusive: tydzień w 3* hotelu nad oceanem w Kenii od 2499 PLN. Wyloty z Katowic i Warszawy

Foto: TUI
od
2499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.12.2021 - 25.12.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zamiast tradycyjnej wigilii: słoneczny wypoczynek pod palmami oraz kolacja "na pełnym wypasie", po której nie będziecie musieli zmywać naczyń. Zainteresowani? Zatem nie zastanawiajcie się dwa razy i ruszajcie na wycieczkę do Kenii!

Mam dla was propozycję wyjazdu obejmującego tegoroczne Święta! W podróż do Afryki wybierzecie się w terminie 18 – 25 grudnia, korzystając z bezpośredniego połączenia z Katowic lub Warszawy. W cenę biletów wliczono bagaż rejestrowany, zatem nie będzie problemów ze spakowaniem się.

W Kenii będziecie zakwaterowani w 3* hotelu Bamburi Beach. Położony tuż przy piaszczystej plaży, z odkrytym basenem oraz bogatą ofertą all inclusive będzie doskonałym miejscem na beztroski wypoczynek!

Foto:
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Tym razem czeka was alternatywa dla tradycyjnych Świąt – spędzicie je pod palmami, korzystając z uroków wczasów z all inclusive. Będziecie zakwaterowani w komfortowym 3* hotelu położonym tuż przy plaży na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego – czegóż więcej potrzeba do szczęścia?

Będąc w Kenii, warto jednak również nieco pozwiedzać! Na pobliskiej plaży Bamburi będziecie mieli szansę spróbować swoich sił podczas aktywności w wodzie – w czasie nurkowania lub snorkelingu. Czego jeszcze nie możecie pominąć? Oczywiście safari – na wycieczkę zapiszecie się łatwo w jednym z lokalnych biur podróży. Rekomenduję wam podróż do parku narodowego Tsavo.

Przydatne informacje
  • Podróżując do Kenii musicie wypełnić formularz online oraz okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego w ciągu 96 godzin przed podróżą.
  • Klikając tutaj, zapoznacie się z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi podróżowania do Kenii w czasie COVID-19.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z tym Oceanem Spokojnym to Pan popłynął panie Rafale:)
karrol1, 8 grudnia 2021, 16:59 | odpowiedz
Tam właśnie byłem myślami! :D Dziękuję, poprawione.
Rafał Waśko, 8 grudnia 2021, 17:45 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »