Wakacje: tygodniowy wypoczynek na Kefalinii za 635 PLN (loty z Berlina + zakwaterowanie)
(Aktualizacja) Spędźcie letni urlop na wciąż nieodkrytej Kefalinii, należącej do archipelagu Wysp Jońskich. Za pakiet składający się z lotów zza naszej zachodniej granicy oraz 7 noclegów zapłacicie nieco ponad 600 złotych.
Podsumowanie oferty
Loty z Berlina na Kefalinię (9 - 16 sierpnia) za 456 PLN / 2 osoby (228 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Drosia za 813 PLN / 2 osoby / 7 nocy (407 PLN / osoba) Kefalinia „opiera się” masowej turystyce, stąd możecie tutaj liczyć na spokój i odrobinę prywatności. Wyspa posiada bardzo bogatą historię, więc z pewnością nuda nie będzie Wam groziła. Kefalinia ma wiele do zaoferowania, przede wszystkim wspaniałe plaże, piękne zatoczki, tradycyjne wioski, pyszne jedzenie oraz zapierające dech krajobrazy. Wielbiciele trunków również znajdą coś dla siebie – na wyspie jest wiele upraw winorośli, z których produkowane są lokalne białe i czerwone wina.
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej easyJet.
Obiekt Drosia położony jest na wzgórzu, 700 metrów od plaży Spasmata. Oferuje on klimatyzowane pokoje z widokiem na Morze Jońskie. Na miejscu goście znajdą basen oraz tradycyjną restaurację serwującą dania kuchni kefalońskiej. Pokoje są prosto urządzone i obejmują łazienkę z prysznicem.
Wynajętym samochodem wygodnie odkryjecie atrakcje wyspy oraz dojedziecie na miejsca zakwaterowania. Zadbajcie o ubezpieczenie Icarhireinsurance.
Hurghada od 2046 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Wyspa Malta od 1829 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Sharm El Sheikh od 2144 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)





