Fly4free.pl

Odkryjcie Stambuł jesienią: 5-dniowa wycieczka za 1078 PLN. Loty z Warszawy + 5* hotel

1078 PLN
Błękitny meczet
Foto: Yarygin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zobaczcie na własne oczy orient: położony na styku Europy i Azji Stambuł to miasto o niepowtarzalnym charakterze. Odwiedźcie jeden z magicznie wyglądających meczetów (na przykład Błękitny Meczet), popłyńcie statkiem wycieczkowym wzdłuż Bosforu, a na koniec spróbujcie wspaniałej kawy w jednej z tradycyjnych kawiarni.

Wasza wycieczka zaplanowana została na przełom listopada i grudnia: w terminie 28 listopada – 3 grudnia. Tym razem do Turcji polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczych Aegean Airlines z gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Atenach. Po drodze otrzymacie ciepły posiłek oraz darmowe napoje, a na pokład będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny o standardowych wymiarach 56cm x 45cm x 25cm.

Stambuł to świetne miejsce, by odrobinę „zaszaleć” i wybrać dla siebie hotel z górnej półki w przystępnej cenie. Dlatego proponuję wam noclegi w 5* Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent. Tuż obok obiektu znajduje się stacja metra, dzięki czemu łatwo dostaniecie się do centrum miasta.

Termin podróży: listopad/grudzień
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel

5-dniowa wycieczka kosztować was będzie 1078 PLN za osobę, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel998 PLN/2 osoby

W 5* hotelu Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent czekają was luksusy oraz świetna obsługa. Pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, duże łóżka, a z ich okien roztacza się wspaniały widok na Stambuł. Po długim dniu pełnym zwiedzania będziecie mogli zrelaksować się w basenie z podgrzewaną wodą, saunie lub w tradycyjnej tureckiej łaźni.

Hotel w Stambule

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Stambuł – największe miasto Turcji, to niewątpliwie jedna z najciekawszych metropolii na świecie. 5 dni to zdecydowanie za mało, by odkryć wszystkie jego sekrety, być może jednak wystarczy, by zainspirować was do powrotu w przyszłości?

Poszukiwania pamiątek, przypraw bądź ubrań powinniście zacząć od Grand Bazaru. W przerwie od targowania się i polowania na okazje przysiądźcie na słodką baklawę lub pieczone kasztany. Koniecznie spróbujcie również słynnej, mocnej tureckiej kawy: na przykład w Kurukahveci Mehmet Efendi.

Moje rekomendacje dotyczące zwiedzania? Zobaczcie niesamowite meczety: Sulejmana Wielkiego oraz Błękitny Meczet, odwiedźcie muzeum Hagia Sophia, wejdźcie na szczyt Wieży Galata, by podziwiać wspaniałą panoramę okolicy. Zaglądnijcie również na plac Taksim – znajdziecie tam mnóstwo kawiarni, restauracji oraz bogate życie nocne.

Panorama Stambułu
Foto: Seqoya / Shutterstock
Wieża Galata
Foto: Boris Stroujko / Shutterstock
Bazar w Stambule
Foto: Tekkol / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »