Fly4free.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze za 555 PLN. Loty z Gdańska + hotel

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
555 PLN
Oferta nieaktualna
Praga Stare Miasto
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: cge2010 / Shutterstock
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli chcesz poczuć magiczny klimat, polecam ci wybrać się do Pragi. Na miejscu będziesz miał okazję odwiedzić jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie.

Do czeskiej stolicy polecisz w terminie 16 – 19 grudnia (sobota – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska do Pragi, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Zatrzymaj się w 3* hotelu Alton. Będzie to doskonała baza wypadowa do odkrywania uroków Pragi i odwiedzenia jarmarku. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 555 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 557 PLN/2 osoby

Gdańsk – Praga – Gdańsk >>

Hotel 552 PLN/2 osoby/2 noce

W Pradze wybrałam dla ciebie 3* hotel Alton, który mieści się niedaleko centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z dostępem do WiFi i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »