Ho Chi Minh i Phu Quoc w jednej podróży z Warszawy za 2906 PLN. Loty z bagażem rejestrowanym
Przygotowana przeze mnie oferta składa się z trzech niezależnych rezerwacji biletów na trasach: Warszawa-Ho Chi Minh, Ho Chi Minh-Phu Quoc oraz Phu Quoc-Warszawa. Z Polski do Wietnamu polecisz na pokładzie samolotu linii Qatar Airways z przesiadką w Doha.
Lot krajowy w Wietnamie odbędziesz samolotem linii Vietnam Airlines. Natomiast do stolicy Polski wrócisz bezpośrednio przelotem czarterowanym na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę zabrać możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.
Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Qatar Airways, Vietnam Airlines oraz czarter Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Plan podróży:
Warszawa – Ho Chi Minh 23 (24).10
Ho Chi Minh – Phu Quoc 28.10
Phu Quoc – Warszawa 13.11
Podróż 2906 PLN
Przykładowe terminy: 23 października, 25 października oraz 30 października.
Przykładowe terminy: 28 października, 30 października, 2 listopada oraz 4 listopada.
Hotel od 130 PLN/2 osoby/noc
W Ho Chi Minh rozważ ofertę pobytu w kompleksie apartamentów The Grand Saigon Apartment. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi, współdzielonego basenu oraz centrum fitness. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni oraz łazienki.
Dowiedz się więcej o tym obiekcie
Możesz także wybrać pobyt w 5* hotelu La Vela Saingon z basenem infiniti na dachu! Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, minibar, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy lub herbaty. W łazience jest wanna i podstawowe przybory toaletowe. W cenie zapewnione są codzienne śniadania.
Dowiedz się więcej o tym obiekcie
Natomiast na wyspie Phu Quoc proponuję ci noclegi w 3* hotelu Son Tra Hill Phu Quoc z odkrytym basenem. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor oraz minibar. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe.
Monastir od 2106 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hammamet od 1960 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Alanya od 2249 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?