więcej okazji z Fly4free.pl

HIT! Wybierzcie się na wypoczynek nad Morze Egejskie! Tydzień w Marmaris od 332 PLN! (loty + hotel)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nejdet Duzen, Shutterstock
Okazja! Odpocznijcie nad malowniczym, tureckim wybrzeżu w szczycie sezonu urlopowego! W cenie bezpośrednie przeloty oraz zakwaterowanie w hotelu 3*.

Wyloty 13 lipca, powroty po tygodniu. Możecie wybierać pośród wielu hoteli w różnym standardzie!

W tytułowej cenie:

– bezpośrednie przeloty w dwie strony z Warszawy do Bodrum w Turcji z bagażem podręcznym i rejestrowanym,
– zakwaterowanie w hotelu.

Oferta jest dostępna na MyWay by Rainbow. Jest to spółka córka firmy Rainbow Tours S.A., która w odróżnieniu od Rainbow jest pośrednikiem, oferującym pakiety przelotów i zakwaterowania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Coś poszło nie tak. Wybrana oferta jest już niedostępna. Przeglądaj aktualne oferty używając naszej wyszukiwarki.
Rafal, 11 lipca 2017, 13:17 | odpowiedz
Wow! Takie wakacje za 844 zł za 2 osoby to ja lubię ?
PG, 11 lipca 2017, 13:27 | odpowiedz
PG Wow! Takie wakacje za 844 zł za 2 osoby to ja lubię ?
Gratuluję. A pozniej wroci taki jeden z drugim do kraju i bedzie narzekal jak to bylo tragicznie, syf, brud. I nie pomysli oczywiście ze to dlatego ze kupil hotel za 400zl.
Bor, 11 lipca 2017, 14:16 | odpowiedz
Rafal Coś poszło nie tak. Wybrana oferta jest już niedostępna.Przeglądaj aktualne oferty używając naszej wyszukiwarki.
Wszystko w ofercie my way opiera się na tanich czarterach albo rajanie.Generalnie strasznie niedopracowany ten serwis.Pomijam już fakt,że chciałem rezerwować wakacje dla 4 osób znalazłem ofertę(2 dorosłych i 2 dzieci) którą system wyświetlał w pokoju 2-ce.Dzwoniłem do rainbow myway 2 razy mieli oddzwonić ,nie oddzwonili totalna olewka.
MaestroXX, 11 lipca 2017, 15:27 | odpowiedz
Nie da się już zarezerwować, ponieważ sam przelot podrożał.
Tomasz Świerczyński, 11 lipca 2017, 15:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »