Port na Kos

Wyspa Kos na 4-dniowy city break za 801 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel

801 PLN Kos z Warszawy

Odkryjcie Sporady Południowe i wypocznijcie nad Morzem Egejskim! Wielu uważa, że to właśnie na Kos znajdują się najpiękniejsze plaże w Grecji (Mastichari, Psalidi, Thermes). Jesteście ciekawi czy to prawda? Przekonajcie się sami.

Wasza podróż została zaplanowana na termin 13 – 17 marca i rozpocznie się lotem ze stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina. Po drodze czekają was przesiadki w Atenach (gwarantowane przez przewoźnika). W czasie lotów na pokładzie samolotów linii Aegean otrzymacie darmowe napoje oraz ciepły posiłek.

Tym razem proponuję zatrzymać się niedaleko lotniska – w 3* hotelu Cleopatra Classic. Gustownie urządzone pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, lodówkę, a na terenie obiektu znajduje się również restauracja.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Aegean
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

4-dniowa wycieczka kosztować was będzie 801 PLN/osoba, przy 2 osobach śpiących w jednym pokoju.

Podróż1078 PLN/2 osoby

Warszawa – Kos – Warszawa >>

Loty na Kos

Hotel523 PLN/2 osoby

Na miejscu wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Hotel Cleopatra Classic. Znajduje się on niedaleko plaży w miejscowości Kardamena, kilka kilometrów od lotniska. W celu uzyskania najniższej ceny wybierzcie pośrednika Otel.com.

Hotel na Kos

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód47 PLN/doba

Chcecie trochę pojeździć po wyspie? Wynajmijcie auto tuż po przylocie.

Auto na Kos

Co warto zobaczyć na Kos?

Grecka wyspa poza sezonem? To dobry pomysł, jeżeli zamiast na morskie kąpiele i wysokie temperatury nastawiacie się na zwiedzanie oraz chcecie złapać trochę słońca (którego u nas zazwyczaj brakuje w marcu). Dzięki korzystnemu położeniu, tuż u tureckiego wybrzeża na Kos możecie liczyć na dużo lepszą pogodę niż w kontynentalnej Grecji. Na miejscu znajdziecie ponad 100-kilometrową linię brzegową, dużo tras spacerowych oraz doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej.

W czasie wycieczki warto choć na chwilę zahaczyć o miasto Kos – stolicę wyspy. Spacerując jego białymi uliczkami dotrzecie do zamku Joannitów, meczetu Hassana Paszy, będziecie mogli zobaczyć także drzewo Hipokratesa, Odeon i Casa Romana.

Lubicie obserwować ptaki żyjące w swoim naturalnym środowisku? W Plaka Forest żyją kolonie pawii, a nad jezioro Tigaki często przylatują flamingi. Jeżeli naprawdę zależy wam na kąpieli w morzu, skierujcie się do Agios Fokas – znajdziecie tam termalne wody o właściwościach leczniczych.

Kapliczka nad morzem
Foto: Sergey Kelin / Shutterstock
Kolorowa ulica
Foto: Nejdet Duzen / Shutterstock
Panorama wybrzeża
Foto: Cem OZER / Shutterstock
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 20.02.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
All inclusive na greckiej wyspie 🏖️🌊Tydzień w hotelu nad Morzem Egejskim za 2379 PLN 🇬🇷
Tasos z 2 miast 2379 PLN

Błękit, cisza i pełen luz: Tydzień greckiego relaksu z all inclusive

Wczasy na wyspie Kos 🏖️☀️ 7 dni w 4* hotelu all inclusive za 2349 PLN
Grecja z Katowic 2349 PLN

Wczasy na wyspie Kos: 7 dni w 4* hotelu all inclusive za 2349 PLN

Kreta all inclusive 🏖️☀️🍹 Tydzień w 4* hotelu Gouves Bay od 2333 PLN
Grecja z 4 miast 2333 PLN

Kreta all inclusive: tydzień w 4* hotelu Gouves Bay

All inclusive na Korfu 🏖️🍹Tydzień w hotelu przy plaży za 2539 PLN 😍
Grecja z 4 miast 2539 PLN

Korfu w najwygodniejszym wydaniu. All inclusive przy samej plaży

Psalidi (5 dni) w Kipriotis Hippocrates Hotel - All Inclusive z Warszawy
OD 2049 PLN

Psalidi (5 dni) w Kipriotis Hippocrates Hotel - All Inclusive z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Kos (4 dni) w Astron Hotel z Warszawy
OD 1349 PLN

Kos (4 dni) w Astron Hotel z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Kos (4 dni) w Andromeda Hotel Apartments z Warszawy
OD 1899 PLN

Kos (4 dni) w Andromeda Hotel Apartments z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Kos (4 dni) w Gaia Garden z Warszawy
OD 2149 PLN

Kos (4 dni) w Gaia Garden z Warszawy

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
Polecam Kardamenę zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Z wycieczek lokalnych numerem jeden był park z pawiami. Tigaki o zachodzie słońca - cudowny widok. Z plaż najbardziej przypadła mi do gustu Agios Stefanos 
Gosia H, 22 lutego 2020, 11:06 | odpowiedz
Jednym słowem - udany urlop na Kos :)
Rafał Waśko, 22 lutego 2020, 11:17 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Przed wyjazdem warto przeczytać jak zachować się podczas trzęsienia ziemi...
googa, 22 lutego 2020, 17:05 | odpowiedz