Fly4free.pl

Tanio na Florydę: bilety do Miami od 1617 PLN z Gdańska i Warszawy. Sporo dostępnych terminów

1617 PLN
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ucieknijcie przed zimą do miejsca, w którym słońca oraz wysokich temperatur będziecie mieli pod dostatkiem! Ciągnące się po horyzont piaszczyste plaże, ciepłe wody Oceanu Atlantyckiego mieniącego się błękitnym kolorem oraz zróżnicowana kuchnia. Zainteresowani? Zapraszam do Miami.

W podróż do USA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest sporo terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Do Miami polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System, z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz z warszawskiego lotniska im. Chopina. Po drodze czekać was będą komfortowe przesiadki na lotniskach w Kopenhadze oraz Oslo. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel504 PLN/2 osoby/noc

W Miami proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Fashion Boutique, który mieści się w dzielnicy Miami Beach, Art Deco District, a od słynnej ulicy Ocean Drive oraz plaży dzielą go tylko dwie przecznice. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę oraz ekspres do kawy. W każdym mieści się łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1243 PLN/7 dni

Chcielibyście wybrać się na przylądek Key West? A może macie ochotę zajrzeć za kulisy startów statków kosmicznych w NASA? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Miami, ponieważ posiadając do swojej dyspozycji auto, łatwo i szybko dostaniecie się do miejsc, które będziecie chcieli zobaczyć i zwiedzić.

Floryda, co robić?

Wszystko zależy od waszych upodobań. Pobyt w Miami możecie przeznaczyć na podładowanie swoich akumulatorów oraz relaks na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Zimą w tej części Stanów Zjednoczonych możecie spodziewać się ponad 7 godzin słonecznych oraz temperatur oscylujących w granicach 24-26 stopni Celsjusza. Natomiast jeżeli w trakcie wyjazdu chcielibyście także coś zobaczyć, to wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na Florydę.

Tych miejsc nie możecie pominąć w trakcie eksploracji stanu: przylądek Key West oraz liczne wyspy, które znajdują się w sąsiedztwie autostrady nr 1, Park Narodowy Everglades oraz Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego, które znajduje się na przylądku Canaveral. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Przygotowaną listę z miejscami wartymi zobaczenia, znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Foto: Mia2you / Shutterstock
Miami budka
Foto: Sean Pavone / Shutterstcok
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »