Fly4free.pl

Tanio na Florydę: bilety do Miami od 1617 PLN z Gdańska i Warszawy. Sporo dostępnych terminów

1617 PLN
Foto: Mia2you / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ucieknijcie przed zimą do miejsca, w którym słońca oraz wysokich temperatur będziecie mieli pod dostatkiem! Ciągnące się po horyzont piaszczyste plaże, ciepłe wody Oceanu Atlantyckiego mieniącego się błękitnym kolorem oraz zróżnicowana kuchnia. Zainteresowani? Zapraszam do Miami.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W podróż do USA wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest sporo terminów, a część z nich znajdziecie wypisanych poniżej w tekście.

Do Miami polecicie na pokładach samolotów linii Scandinavian Airlines System, z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz z warszawskiego lotniska im. Chopina. Po drodze czekać was będą komfortowe przesiadki na lotniskach w Kopenhadze oraz Oslo. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: styczeń – marzec 2022
Linia lotnicza: Scandinavian Airlines System
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel504 PLN/2 osoby/noc

W Miami proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Fashion Boutique, który mieści się w dzielnicy Miami Beach, Art Deco District, a od słynnej ulicy Ocean Drive oraz plaży dzielą go tylko dwie przecznice. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD, lodówkę oraz ekspres do kawy. W każdym mieści się łazienka z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1243 PLN/7 dni

Chcielibyście wybrać się na przylądek Key West? A może macie ochotę zajrzeć za kulisy startów statków kosmicznych w NASA? W takim razie wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Miami, ponieważ posiadając do swojej dyspozycji auto, łatwo i szybko dostaniecie się do miejsc, które będziecie chcieli zobaczyć i zwiedzić.

Floryda, co robić?

Wszystko zależy od waszych upodobań. Pobyt w Miami możecie przeznaczyć na podładowanie swoich akumulatorów oraz relaks na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Zimą w tej części Stanów Zjednoczonych możecie spodziewać się ponad 7 godzin słonecznych oraz temperatur oscylujących w granicach 24-26 stopni Celsjusza. Natomiast jeżeli w trakcie wyjazdu chcielibyście także coś zobaczyć, to wypożyczcie samochód zaraz po przylocie na Florydę.

Tych miejsc nie możecie pominąć w trakcie eksploracji stanu: przylądek Key West oraz liczne wyspy, które znajdują się w sąsiedztwie autostrady nr 1, Park Narodowy Everglades oraz Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego, które znajduje się na przylądku Canaveral. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Przygotowaną listę z miejscami wartymi zobaczenia, znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Foto: Mia2you / Shutterstock
Miami budka
Foto: Sean Pavone / Shutterstcok
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »