Fly4free.pl

M jak Meksyk! Ferie zimowe w Cancun za 2733 PLN. Loty z Berlina i 8 nocy w 3* hotelu Marriott

2733 PLN
Foto: Artamonova / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Postanowiliście przełożyć podróżnicze plany na następny rok? A może należycie do grona osób, które preferują zimowy wypoczynek spędzić pod palmami? Niezależnie od waszych preferencji, oferta lotów za nieco ponad 1500 PLN nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego powinna przykuć waszą uwagę 😉

Na urlop udać się będziecie mogli w dogodnym okresie trwania ferii zimowych w województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim oraz wielkopolskim.

Do Cancun wylecicie 21 stycznia z berlińskiego lotniska im. Willy’ego Brandta, a do stolicy Niemiec wrócicie po 8 dniach spędzonych nad Morzem Karaibskim (30 stycznia – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony polecicie na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymacie się w popularnej Zona Hotelera, w Residence Inn by Marriott Cancun, która znajduje się tuż obok kameralnej plaży Coral. Z międzynarodowego lotniska w Cancun do miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 80 MXN (ok. 15 PLN).

Termin podróży: 21 – 29 (30) stycznia 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie w fantastycznym hotelu zapłacicie 2733 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel2464 PLN/2 osoby/8 nocy

W Meksyku zatrzymacie się w fantastycznym Residence Inn by Marriott Cancun, który mieści się na tętniącym życiem obszarze Zona Hotelera. W hotelu znanej amerykańskiej sieci (Marriott International, Inc.) zakwaterowani będziecie w klimatyzowanym, dwuosobowym pokoju wyposażonym w aneks kuchenny, miejsce do relaksu, spania oraz łazienkę z prysznicem. Na hotelowym dachu na gości czeka bar, czeka bar, taras słoneczny z leżakami oraz odkryty basen. Na terenie całego obiektu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochódod 315 PLN/8 dni

Pobyt w Cancun nie oznacza całodziennego wylegiwania się na plaży. Jeżeli zdecydujecie się wypożyczyć samochód po przylocie do Meksyku, to polecam wam ruszyć na eksplorację półwyspu Jukatan – poniżej znajdziecie przykładową mapę z tutejszymi atrakcjami.

Urlop w Meksuku

W styczniu nad meksykańskim wybrzeżem Morza Karaibskiego słońce towarzyszyć wam będzie przez 8 godzin w ciągu dnia, a temperatura powietrza oscylować będziecie w granicach 25-28 stopni Celsjusza. Ponadto na miejscu zakwaterowani będziecie w fantastycznym 3* hotelu – w takich okolicznościach szybko zapomnicie o zimowej bylejakości, a przy okazji odpoczniecie, zrelaksujecie się oraz uzupełnicie braki witaminy D w organizmie.

Dobrym miejscem do leniwego wylegiwania się będzie kameralna plaża Coral, na którą z hotelu dojdziecie w niecałe 5 minut. Natomiast słynne szerokie i ciągnące się aż po horyzont plaże, które charakteryzują się drobnoziarnistym piaskiem i łagodnym zejściem do wody o lazurowym kolorze, oddalone są od proponowanego przeze mnie miejsca zakwaterowania o 20 minut spokojnego spaceru.

Jeżeli macie w planach także coś pozwiedzać i zdecydowaliście się wypożyczyć samochód, to odsyłam was do gotowego planu wycieczki (ze szczegółowymi opisami) po Jukatanie, który przygotowała moja redakcyjna koleżanka. Natomiast na poniższej mapie możecie zapoznać się z zarysem owego planu podróży – prawda, że wygląda interesująco?

Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: Artamonova / yayimages.com
Foto: mrseksan / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem

  • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

  • Preferujcie transport własnym autem? Sprawdźcie jedną z najtańszych opcji parkingowych w okolicy lotniska Brandenburg.

  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.

  • Jeszcze więcej wskazówek dotyczących podróży po Meksyku znajdziecie pod tym linkiem.

  • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »