Ferie zimowe: Singapur i Malezja (3 kierunki do wyboru) z Warszawy od 3087 PLN
Wyjazd do Azji zaplanowałem w terminie 20 stycznia – 2 lutego, czyli na pełen okres ferii zimowych dla województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Zacznij od zarezerwowania lotów z Warszawy do Singapuru z Air France. Po drodze przesiądziesz się w Paryżu.
Po krótkim zwiedzaniu Miasta Lwa ruszaj w dalszą podróż do Malezji. Tym razem daję ci wybór: możesz udać się Malakki, na Langkawi lub Penang. Miałem okazję odwiedzić każde z tych miejsc, a obszerne relacje z moich wycieczek możesz znaleźć w specjalnym dziale poświęconym Azji na Fly4free.pl.
Termin podróży: styczeń – luty
Linie lotnicze: Air France/Scoot/AirAsia/Jetstar
Bagaż: podręczny 56cm x 36cm x 23cm (7 kg)
Hotel od 125 PLN/pokój
W Singapurze zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Boss. Będzie on dobrym miejscem na odpoczynek po długiej podróży i aklimatyzację w miejscowym gorącym klimacie.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Co powiesz na wycieczkę do Malakki? Rekomenduję postawić tam na noclegi w nowoczesnym 4* Amber Cove Premier Suites Melaka z basenem na dachu.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Na Langkawi zatrzymaj się w pobliżu najpopularniejszej plaży na wyspie. Wybierz tam świetny 4* Mercure Langkawi Pantai Cenang.
Dowiedz się więcej o tym hotelu
Na Penang postaw na zakwaterowanie w pobliżu zabytkowego centrum George Town. 4* hotel Bayview będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji.
Djerba od 2452 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Mahdia od 1962 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Kreta Zachodnia od 2954 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?