Fly4free.pl

WOW: ferie zimowe na Maderze! Loty z Warszawy za 343 PLN! Tydzień w 4* hotelu ze śniadaniami + 626 PLN

969 PLN
Foto: Anna Lurye / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

No i to się nazywa okazja! Zazwyczaj rezerwując przeloty z wyprzedzeniem, możecie spodziewać się atrakcyjnych cen – tak jest i tym razem. Z miłą chęcią oferujemy wam przyszłoroczne loty do Funchal, które dostępne są za nieco ponad 300 PLN! W takiej cenie podróżować będziecie mogli w ferie zimowe i nie tylko – to jak? Skusicie się na tanie bilety?

Na portugalską wyspę leżącą na Oceanie Atlantyckim wybrać się będziecie mogli w terminach pomiędzy styczniem a marcem przyszłego roku. Dostępnych jest wiele dat (cześć z nich znajdziecie wypisanych poniżej), także takich przypadających na czas trwania ferii zimowych w Polsce.

Do Funchal podróżować będziecie ze stołecznego lotniska im. Chopina na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal, a po drodze czekać was będą wygodne przesiadki w Lizbonie. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny o standardowych wymiarach.

Do tanich lotów rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, który od centrum Funchal oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem za ok. 25 PLN.

Termin podróży: 30 stycznia – 6 lutego 2022
Linia lotnicza: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie rewelacyjne 969 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1253 PLN/2 osoby/7 nocy

Tygodniowy pobyt w trakcie trwania ferii zimowych rekomendujemy wam spędzić w 4* hotelu Muthu Raga Madeira, który znajduje się w spokojnej części miasta Funchal. Na miejscu do waszej dyspozycji będzie komfortowo urządzone studio z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem oraz ogólnodostępny basen i taras słoneczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód586 PLN/7 dni

Marzy się wam beztroskie zwiedzanie Madery? W takim razie musicie wypożyczyć samochód po przylocie do Funchal, w niskim sezonie ceny najmu samochodu Peugeot 108 lub podobnego modelu zaczynają się już od 84 PLN/doba.

Podróż na Maderę

Czy Madera to dobry wybór na wycieczkę w zimowym okresie? Oczywiście, że tak! Przecież ta portugalska wyspa nie bez przyczyny nazywana jest potocznie „wyspą wiecznej wiosny”. W okresie pomiędzy styczniem a marcem panują tutaj idealne warunki sprzyjające zwiedzaniu i pieszym wędrówkom. W ciągu dnia możecie spodziewać się minimum 7 godzin słonecznych oraz temperatur oscylujących w granicach 17-19 stopni Celsjusza.

W momencie publikowania oferty, z kwarantanny po przylocie na Maderę zwolnione są osoby w pełni zaczepione (które posiadają certyfikat szczepień) oraz ozdrowieńcy (osoby, które przechorowały COVID-19). Pozostali będą musieli okazać negatywny wynik testu PCR (wykonanego nie wcześniej niż 72 h przed). Istnieje także możliwość skorzystać z bezpłatnego testu wykonanego na lotnisku w Funchal – ale w przypadku wyniku pozytywnego, będziecie musieli poddać się samoizolacji na własny koszt.

A co z przesiadką w Lizbonie? Aktualnie, aby móc skorzystać z transferu – bez opuszczania strefy tranzytowej lizbońskiego portu lotniczego – musicie przedstawić negatywny wynik testu antygenowego.

Zastanawiacie się, jakie atrakcje czekają na miejscu? Tego dowiecie się z poniższego materiału video,, jak i dedykowanego wątku na forum poświęconemu atrakcjom Madery.

Madera
Foto: Funny Solution Studio / Shutterstock
madera wybrzeże
Foto: Pawel Kazmierczak / Shutterstock
Przydatne informacje
  • O tanich lotach na Maderę poinformował nas użytkownik pemat, dziękujemy.

  • Przed podróżą przeczytajcie relację naszej czytelniczki, która miała okazję odwiedzić tę portugalską wyspę.

  • Zastanawiacie się, gdzie jeść na Maderze? Sprawdźcie rekomendacje naszych użytkowników i czytelników.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »