Ferie w górach: noclegi w Tatrach, Karkonoszach i Beskidach od 160 PLN/pokój
Zima to idealny moment na wycieczkę w góry! Przygotowałem dla was zbiór bardzo dobrze ocenianych hoteli, pensjonatów i apartamentów w Tatrach, Karkonoszach i Beskidach. Sami zdecydujcie, gdzie chcielibyście spędzić przyszłoroczne ferie zimowe – w Zakopanem, Karpaczu, a może w Wiśle?
Hotel od 160 PLN/noc
Zajazd Pod Skarpą położony jest w spokojnej okolicy w Mysłakowicach — to dobra baza wypadowa do odkrywania atrakcji Karkonoskiego Parku Narodowego. Możecie bez opłat odwołać rezerwację do tygodnia przed przyjazdem.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Hotel Chata Za Wsią znajduje się niedaleko Karpacza i 10 minut jazdy od centrum Jeleniej Góry. W obiekcie do dyspozycji gości jest basen, sauna i wanna z hydromasażem. W cenę noclegów wliczone są śniadania.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Obiekt Tarasy Wang usytuowany jest w pobliżu kościoła Wang w Karpaczu, u podnóża Karkonoszy. Z tarasu restauracji podziwiać można panoramę szczytu Śnieżka. W hotelu mieści się centrum spa i odnowy biologicznej.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Domek Koniec Świata położony jest blisko Chochołowskich Term i Zakopanego. Każdy apartament wyposażony jest w prywatną łazienkę, WiFi i telewizor. Możecie bez opłat odwołać rezerwację do 7 dni przed przyjazdem.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Willa Kubik znajduje się kilkanaście minut spacerem od Krupówek, głównej ulicy Zakopanego. Goście mają dostęp do wspólnego aneksu kuchennego i fińskiej sauny. Na miejscu można także pograć w ping-ponga i bilard.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Willa Cztery Strony Świata usytuowana jest 5 minut spacerem od ośrodka narciarskiego Nosal i 10 min od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.
Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Willa Silesia położona jest w Wiśle i oferuje spa z sauną. Oferta obiektu obejmuje restaurację, wycieczki konne i przejażdżki bryczką oraz występy kapeli góralskiej. Każdy pokój obejmuje łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Ferie w górach
Krupówki to serce Zakopanego pełne restauracji, kawiarni, galerii sztuki i sklepów z pamiątkami. Na dolnym odcinku ulicy znajdziecie lokalne stragany oferujące miejscowe wyroby rzemieślnicze, np. drewniane skrzynki, wełniane swetry, kapelusze i rękawice.
W Karkonoszach odwiedźcie koniecznie Wodospad Szklarki – drugi co do wielkości wodospad w polskiej części Karkonoszy. Punkt widokowy położony jest około 15 minut spacerem od bezpłatnego parkingu z wieloma stoiskami z pamiątkami.
W Wiśle znajdziecie słynny ośrodek narciarski i dwie skocznie oraz muzeum poświęcone naszemu najwybitniejszemu skoczkowi, gdzie będziecie mogli zobaczyć jego liczne trofea (m.in. 4 Kryształowe Kule oraz narty, na których skakał).
- Sprawdźcie 10 największych atrakcji Zakopanego.
- Całe Tatry objęte są obszarem Tatrzańskiego Parku Narodowego.
- Nie wolno schodzić ze szklaków, zakłócać ciszy, zrywać roślin, płoszyć i zabijać zwierząt, rozpalać ognisk i biwakować.
- Planując wycieczkę wysoko w góry, nie można zapomnieć o odpowiednim ubiorze i ekwipunku.
- Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
- Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
Hurghada od 2160 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Sharm El Sheikh od 2790 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Rzeszów)
Hurghada od 2246 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?