Ferie zimowe na Islandii: loty z Gdańska za 148 PLN
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Spędźcie nadchodzące ferie zimowe w Krainie Ognia i Lodu! Do najbardziej wysuniętej na północ stolicy świata polecicie za 148 PLN. Warto!
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. Na Islandii proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Summer Day, który jest położony w Reykjavíku, niespełna parę minut od centrum miasta. Oferuje on jasne i nowocześnie urządzone pokoje oraz bezpłatne WiFi. Goście mogą korzystać z łazienki, w której przygotowano bezpłatny zestaw kosmetyków.
Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje na wyspie. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Belek od 2105 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Marsa Alam od 2675 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Side od 2067 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)





