Fly4free.pl

Ekskluzywne ferie zimowe w Meksyku za 4665 PLN: Cancun, Puerto Vallarta i Acapulco w jednej podróży z Berlina. W cenie wszystkie loty i 14 nocy w 4* hotelach

4665 PLN
Foto: SVongpra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jeszcze nie teraz, dopiero za kilka miesięcy – ucieknijcie przed mrozem i zimnem do pełnego słońca Meksyku, gdzie będziecie mieli okazję wypocząć nad ciepłym Morzem Karaibskim oraz nad pacyficznymi zatokami Acapulco i Banderas. Dwutygodniowy pakiet składający się z przelotów oraz zakwaterowania w bardzo dobrych hotelach dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Na meksykański urlop udacie się w dogodnym terminie obejmującym okres trwania ferii zimowych w województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim oraz zachodniopomorskim.

Wycieczkę rozpoczniecie i zakończycie na berlińskim lotnisku Brandenburg. Do Cancun i z powrotem podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Lizbonie.

Natomiast przeloty pomiędzy meksykańskimi miasta odbędziecie samolotami linii Volaris oraz VivaAerobus – pełen plan podróży znajdziecie poniżej. Większość z lotów odbywa się z wygodnymi przesiadkami w stolicy Meksyku.

W cenę przygotowanej przeze mnie oferty wliczonych jest 14 noclegów w 4* hotelach – w Acapulco, Cancun oraz Puerto Vallarta. Szczegóły dotyczące zakwaterowania w danym miejscu znajdziecie poniżej w tekście.

Termin podróży: 28 stycznia – 11 (12) lutego
Linie lotnicze: TAP Air Portugal, VivaAerobus, Volaris
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotele

Plan podróży:
Berlin – Cancun 28.01
Cancun – Puerto Vallarta 2.02
Puerto Vallarta – Acapulco 6.02
Acapulco – Cancun 10.02
Cancun – Berlin 11 (12).02

Za wszystkie loty oraz noclegi w bardzo dobrych hotelach zapłacicie 4665 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel4185 PLN/2 osoby/14 nocy

Urlop w Meksyku rozpoczniecie relaksem (28.01-2.02) na piaszczystych plażach Jukatanu. W Cancun zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Real Inn Cancún, który położony jest w wypoczynkowej części miasta – Zona Hotelara. Odległość od plaży Tortuga wynosi zaledwie 400 metrów. Na miejscu zatrzymacie się w nowocześnie urządzonym pokoju, a w cenie pobytu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, tarasu słonecznego oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Następnie wypoczywać (2-6.02) będziecie nad zatoką Banderas, gdzie zakwaterowani będziecie w 4* Flamingo Vallarta Hotel & Marina. Ten znakomity obiekt znajduje się w miejscowości Puerto Vallarta tuż przy tutejszej marinie, a od najbliższej plaży oddalony jest o ok. 15 minut wolnego spaceru. Nowocześnie urządzone pokoje, sporych rozmiarów odkryty basen oraz taras słoneczny – to wszystko znajdziecie na miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W słynnym Acapulco (6-10.02) zatrzymacie się w 4* hotelu HS HOTSSON Smart, który znajduje się tuż przy plaży El Morro. Na miejscu, poza komfortowo urządzonymi pokojami, czeka na was bogate zaplecze wypoczynkowe, składające się z czterech odkrytych basenów, tarasu słonecznego oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast ostatnią noc (10-11.02) przed wylotem do Europy spędzicie w Cancun, gdzie zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Oh! Cancun. Ten bardzo dobry obiekt znajduje się nieopodal centrum miasta. Na miejscu zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi, tarasu słonecznego z leżakami oraz odkrytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ferie w Meksyku

Urlop w Meksyku rozpoczniecie od regionu, który słynie z piaszczystych plaż oraz zachwycających pozostałości po cywilizacji Majów. Następnie przeniesiecie się do popularnego kurortu wypoczynkowego, który znajduje się na wybrzeżu Oceanu Spokojnego (Puerto Vallarta). Na miejscu zastaniecie to samo co na Jukatanie, czyli szerokie plaże Los Muertos, Conchas Chinas oraz ciekawe miejsca – na przykład Wyspy Marieta i wiszący most Jorullo.

Ostatnim punktem wycieczki będzie relaks nad zatoką Acapulco, która jest częścią Oceanu Spokojnego. Acapulco to jednej z najpopularniejszych i zarazem najsłynniejszych meksykańskich kurortów. Poza relaksem na tutejszych plażach warto wybrać się na zwiedzanie. Co konkretnie polecam? Zajrzyjcie do XVII–wiecznej twierdzy El Fuerte de San Diego oraz ruszcie szlakiem murali słynnego meksykańskiego malarza Diego Rivery.

Foto: MIRCEADOBRE78 / yayimages.com
Foto: imarik / yayimages.com
Foto: photopixel / Shutterstock
Przydatne informacje
 • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W linii TAP Air Portugal macie możliwość darmowej zmiany terminu, zwrotu gotówki lub odebrania vouchera (na 110 proc. kwoty rezerwacji) do wykorzystania przy przyszłym zakupie biletów. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

 • Na moment pisania artykułu Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

 • Decydując się na podróż z przesiadką w Lizbonie, jesteście zobowiązani do przedstawiania negatywnego wyniku testu (antygenowego) na obecność SARS-CoV-2.

 • Dowiedzcie się, jak łatwo i tanio dojechać do stolicy Niemiec.

 • Jeżeli planujecie wybrać się do Berlina samochodem, to obecenie przy takiej podróży (tranzytowej), nie musicie przedstawiać negatywnego wyniku testu na obecność SARS-CoV-2.

 • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »